חדשותסטארטאפ ניישן

Analog Devices משלים את רכישת Maxim Integrated

Analog Devices, Inc (נאסד”ק: ADI) הכריזה על השלמת הרכישה, שהוכרזה זה מכבר, של Maxim Integrated Products, Inc (נאסד”ק: NXIM). השילוב מחזק עוד יותר את מעמדה של ADI כיצרנית מוליכים למחצה בעלי ביצועים גבוהים עם הכנסות בתריסר החודשים האחרונים המסתכמות בלמעלה מ-9 מיליארד דולר, שולי רווח מובילים בתעשייה, ותזרים מזומנים חופשי של יותר מ-3 מיליארד דולר1 על בסיס דו”ח פרו פורמה.

“היום הוא ציון דרך אדיר עבור ADI ואני שמח לברך את הצוות של Maxim, החולק את התשוקה שלנו לפתור את בעיות הטכנולוגיה המורכבות ביותר של לקוחותינו”, אמר וינסנט רוש, הנשיא והמנכ”ל. “עם יותר מ-10,000 מהנדסים והרוחב והעומק המוגדלים של הטכנולוגיות המובילות שלנו, אנו ממוקמים היטב לפתח פתרונות מתקדמים יותר עבור הלקוחות שלנו. יחד, נניע את הגלים הבאים של חדשנות בשוק המוליכים למחצה האנלוגיים, תוך הנדסת עתיד בריאה ובטוחה יותר, ויותר בת קיימא לכולם”.

על פי תנאי ההסכם הסופי, המחזיקים במניות של Maxim קיבלו 0.63 מניה רגילה של ADI עבור כל מניה רגילה של Maxim. המניות הרגילות של Maxim לא יהיו יותר רשומות למסחר בבורסת המניות נאסד”ק.

דירקטוריון משולב

בקשר לסגירת העסקה, טונצ’ דולוקה, לשעבר נשיא ומנכ”ל Maxim, ומרצדס ג’ונסון, לשעבר מנכ”ל Avago Technologies, יצטרפו לדירקטוריון ADI. מר דולוקה וגברת ג’ונסון כיהנו בדירקטוריון של Maxim עד לסגירת העסקה.

שיחת ועידה מיוחדת למשקיעים ושידור אינטרנט

ADI מתכננת לארח שידור אינטרנט כדי לדון בסדרי העדיפויות הקרובים של הקצאת ההון שלה ובתחזית הפיסקלית המעודכנת לרבעון הרביעי של 2021. שידור האינטרנט אמור להתחיל בסביבות השעה 8:30 בבוקר שעון מזרח (15:30 שעון ישראל) ב-8 בספטמבר 2021 עם וינסנט רוש, נשיא ומנכ”ל, פרשנת’ מהנדרה-ראג’ה, סגן נשיא בכיר, פיננסים וסמנכ”ל פיננסי, ומייקל לוקרלי, מנהל בכיר לקשרי משקיעים.

ניתן לגשת לשידור האינטרנט ולמצגת הנלווית בשידור חי באינטרנט באתר קשרי המשקיעים של Analog Devices בכתובת investor.analog.com, או בדלפון כמפורט להלן:

חיוג משתתף (מקומי ובינלאומי): (833) 423-0297.

קוד גישה בינלאומי למשתתפים: 8334230297.

*אין צורך בקוד גישה עבור חיוג נכנס מקומי.

שידור חוזר של שיחת הוועידה יהיה זמין כשעתיים לאחר סיום השיחה וניתן לגשת אליו עד שבועיים, על ידי חיוג 855-859-2056 והזנת מזהה הוועידה: 7115409.

הן ההודעה לעיתונות והן הגרסה המאוחסנת בארכיון של שידור האינטרנט יהיו זמינות ב- investor.analog.com.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן