חברות בארץחדשות

תעשיית הסייבר הישראלית – שיא גיוסים בחציון הראשון

סיכום נתוני חציון ראשון 2021: תעשיית הסייבר הישראלית שוברת שיאים חדשים

תעשיית הסייבר הישראלית ממשיכה במגמת הצמיחה – על פי העיבוד של מערך הסייבר הלאומי, בחציון הראשון גייסו חברות הסייבר הישראליות 3.36 מיליארד דולר, סכום המהווה כ-41% מסך הגיוסים בעולם, בכ-50 עסקאות. מדובר בעליה של פי שלושה בקירוב ביחס לתקופה המקבילה – 1.2 מיליארד דולר. בכך, סכום זה שבר את שיא הגיוסים של כל שנת 2020 יחד.

נוסף לכך, שבע חברות סייבר ישראליות הפכו לחדי קרן השנה ובשלב זה יותר משליש מחדי הקרן בעולם בתחום הסייבר הם ישראליים. כמו כן, 18 חברות סייבר ישראליות נרכשו בחציון זה. סך עסקאות הרכש מסתכם בעלות מוערכת של כ-2.2 מיליארד דולר.

רועי ירום, ראש מרכז התעצמות ומשק במערך, הוסיף: “תעשיית הסייבר הישראלית מסיימת חציון שבו הרלוונטיות שלה והדומיננטיות העולמית שלה רק הולכות ומתחזקות. מערך הסייבר רואה בתעשייה לא רק קטר עוצמתי ומוביל לצמיחה כלכלית וחברתית, אלא גם ובעיקר רכיב חשוב בחוסן ארוך הטווח של מדינת ישראל בסייבר.” 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן