שיתוף פעולה של Avnet ASIC עם TSMC יסייע לחברות ישראליות להשיג פריצות דרך בתכנון וייצור שבבים

צוות עובדי Avnet ASIC בישראל, צילום: אייל טואג

השותפות צפויה לחזק את יכולות הפיתוח וייצור השבבים של סטארט אפים וחברות היי טק מבוססות במגוון מגזרים וטכנולוגיות וביניהם AI, טכנולוגיות רכב, מחשוב עתיר ביצועים ושבבים לדאטה סנטרים

חברת (Avnet ASIC Israel (AAI מבני דרור, ספקית מובילה של פתרונות מקצה לקצה בתחום שבבי ה-ASIC ומערכות על גבי שבב, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם TSMC, יצרנית השבבים הגדולה בעולם. במסגרת שיתוף הפעולה, חברת הענק מטייוואן מינתה את אבנט אייסיק ל-Value Chain Aggregator (VCA), מינוי שיאפשר לחברה לספק לסטארט אפים ולחברות היי טק מבוססות, ישראליות ובינלאומיות, קשת רחבה של שירותים, החל ממפרט לתכנון שבבים (Spec), דרך תכנון לוגי ועד לייצור המוני בתהליכי ייצור הסיליקון המתקדמים ביותר של TSMC. 

Avnet ASIC Israel היא מרכז לתכנון ולייצור שבבי ASIC (שבבים ייעודיים ללקוח ספציפי ליישום ספציפי) המספק סל מלא של שירותי תכנון וייצור ASIC. החברה תומכת בלקוחות קיימים וחדשים בישראל ובאירופה במשך עשרות שנים וסיפקה בהצלחה שירותים לסטארט-אפים, יצרני ציוד מקורי (OEMs) וחברות בינלאומיות, עבור מאות מוצרים וקשת רחבה של יישומים במגוון מגזרים. אבנט אייסיק תשלב יכולות תכנון בפלטפורמת החדשנות הפתוחה של TSMC (Open Innovation Platform – OIP) ותציע שירותים בכל שלב בשרשרת הערך של השבבים, כולל בשלבי פיתוח הקניין הרוחני ((IP, התכנון, ייצור פרוסות הסיליקון, הרכבה ובדיקה.  

יוליה מילשטיין, GM, מנהלת הפעילות העסקית (Head of Business) באבנט אייסיק ישראל, מסרה: “יש לנו מורשת משותפת של 20 שנות שיתוף פעולה עם TSMC והרחבת השותפות לשירותי VCA מבצרת עוד יותר את המעמד שלנו בתעשייה. שותפות זו מאפשרת לנו להעניק יתרון תחרותי ללקוחות המשותפים שלנו בכך שנקצר את זמן ההגעה שלהם לשוק ונספק להם דרך בטוחה להגיע לייצור המוני”.

פול דה בוט, מנכ”ל TSMC באזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, אמר: “אנחנו שמחים לקדם בברכה את אבנט אייסיק ישראל כשותפת VCA של TSMC. הרקורד יוצא הדופן של החברה בטכנולוגיות TSMC וההתמחות שלה בתכנון וייצור במגוון יישומים דוגמת Automotive ו-AI מאפשרים לנו לספק ערך יוצא דופן ללקוחותינו ולהרחיב את השוק שלנו”.

פבל וילק, ,GM מנהל הפעילות ההנדסית (Head of Engineering) באבנט אייסיק ישראל הוסיף: “יש לנו רקורד עשיר של פרויקטי תכנון שהצליחו כבר בפעם הראשונה בכל טכנולוגיות הייצור עד לרמות חדשניות של 4 ננו-מטר והפגנו הבנה עמוקה במוצרים ובשירותים של TSMC. המהלך מחזק את ההיצע שלנו בתחומים כמו  AI, רכב, מחשוב עתיר ביצועים, דאטה סנטרים ועוד, ואנחנו מוכנים לתמוך בלקוחותינו המשותפים שמפתחים פתרונות ליישומים חדשניים אלה”.

אבנט אייסיק ישראל היא חטיבה של Avnet Silica, השייכת ל-Avnet, ספקית גלובלית של פתרונות טכנולוגיה המספקת מומחיות בתחום התכנון, המוצר, השיווק ושרשרת האספקה עבור לקוחות בכל שלב של חיי המוצר. אבנט הופכת רעיונות לפתרונות חכמים, תוך הפחתת הזמן, העלות והמורכבות של הבאת מוצרים לשוק.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
Exit mobile version