חדשות

קרן Israel Resilience Fund מגדילה את מספר התחייבויות ההשקעה ל-34 חברות טכנולוגיה

פלטפורמת ההשקעות OurCrowd הכריזה על שיתוף פעולה עם PwC Israel שתספק שירותי פיתוח עסקי, מנטורינג ייעודיים ותמיכה נוספת לסטארט אפים שקיבלו השקעה מקרן Israel Resilience Fundעל מנת לתמוך בהיי טק הישראלי בתקופת משבר

פלטפורמת ההשקעות OurCrowd, המשקיעה הפעילה ביותר בהון סיכון בישראל, הגדילה את מספר התחייבויות ההשקעה שלה בקרן Israel Resilience Fund שבבעלותה מ-8 ל-34 סטארט אפים, מתוכם מחצית אינם נמנים על הפורטפוליו הנוכחי שלה. הקרן מיועדת לתמוך בחברות סטארט אפ המושפעות מהמלחמה. כמו כן, OurCrowd ו-PwC Israel הכריזו היום על שיתוף פעולה במסגרתו PwC Israel תספק תמיכה עסקית לחברות פורטפוליו בקרן Israel Resilience Fund.

“לקרן Israel Resilience Fund יש עכשיו 17 מיליון דולר בהתחייבויות ו-34 סטארט אפים ישראלים שיש בהם יותר מ-1,000 משרות בישראל בסך הכל קיבלו אישור להשקעה”, אמר ג’ון מדבד, מייסד ומנכ”ל OurCrowd. “הקרן, שהושקה בפברואר 2023, היא יוזמה חלוצית בהשקעה בסטארט אפים ישראלים שהושפעו מהמלחמה. OurCrowd מוותרת על כל דמי הניהול ודמי ההצלחה, במהלך שיחזק עוד יותר את ההחזר הפיננסי של המשקיעים”.

“בלב המצב הנוכחי בסביבה העסקית בישראל, אנחנו גאים לשלב כוחות עם OurCrowd בקרן ההשקעות Israel Reslience Fund, המיועדת לחברות טכנולוגיה נבחרות שהושפעו במיוחד מהמלחמה “, אמר גיא פרמינגר, ראש תחום היי טק ב-PwC ישראל. “המעורבות שלנו בתוכנית ממוקדת בעזרה לחברות הפורטפוליו בתחומי הפיתוח העסקי ומאמצי גיוס ההון בישראל ובחו”ל; קשרים למאגר גדול של מנהלים פיננסיים, שמחויבים לתמוך בחברות; שירותי מנטורינג ייעודיים מהמומחים שלנו, ועוד”.

ג’ף קופיצקי, שותף ב-Israel Resilience Fund, אמר: “שותפות זו עם PwC Israel תגביר עוד יותר את התמיכה שלנו בחברות הפורטפוליו של קרן החוסן, שמנסות להשיג פריצות דרך בפעילות העסקית שלהן למרות לחץ אינטנסיבי שהן נתונות בו. העצות של מומחים ושירותי המנטורינג של PwC Israel ושותפותיה יעזרו לסטארט אפים אלה להמשיך לצמוח באופן שיביא תועלת ישירה למאות עובדים ויפשיע לחיוב על הכלכלה הישראלית בתקופה קריטית זו”.

PwC Israel הינה חלק מרשת PwC הגלובלית -חברה בינלאומית מובילה לשירותים מקצועיים הפועלת בשוק הישראלי ומספקת מענה לצרכים ולדרישות של לקוחות הפועלים בשוק המקומי ובשוק הגלובלי, כולל שירותי ייעוץ, ביקורת וייעוץ מס. PwC Israel מספקת שירותי לקשת רחבה של חברות בענף ההיי טק, החל מסטארט אפים ועד חברות רב-לאומיות בשלות, משלב הרעיון ועד להנפקה או מיזוג ורכישה, תוך שימוש בקשרים ובמומחיות של החברה ברחבי השוק. 

OurCrowd מייצרת ערך מוסף לחברות הפורטפוליו שלה לאורך כל מחזור חייהן על ידי מנטורינג, גיוס יועצים מומחים, סיוע בסבבי המשך ויצירת הזדמנויות לצמיחה דרך רשת השותפויות הבינלאומיות שלה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן