חדשות

קבוצת טופ מערכות חותמת על הסכם לרכישת פעילות ניפנדו בישראל

קבוצת טופ מערכות, חברת תוכנה בולטת הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, הודיעה היום על רכישת פעילות ניפנדו מערכת SAAS אשר מובילה את שוק האוטומציה של תהליכי רכש-לתשלום, בישראל ועל השימוש במותג ניפנדו בארץ.  

ניפנדו מפתחת פתרונות ענן לייעול תהליכי רכש, ניהול שרשרת אספקה ותשלום לספקים בין תאגידים גדולים לבין הספקים שלהם. ההסכם יאפשר לטופ מערכות להציע לפורטפוליו הלקוחות הישראלי שלה ערך מוסף באמצעות תהליכים כספיים יעילים יותר.

אמריקן אקספרס תשמור על הזכויות לטכנולוגיה ולמוצרים הגלובליים של ניפנדו מחוץ לישראל, ותמשיך לשלב את הטכנולוגיה במוצרי התשלומים B2B של אמריקן אקספרס, כפי שפורסם בינואר 2023.

כספקי תוכנה כשירות מובילים בישראל לביצוע עסקאות B2B בין תאגידים גדולים לספקים, פלטפורמת ניפנדו ניתנת לשילוב חלק במערכות ניהול משאבי ארגון (ERP) קיימות של לקוחות. ספקים בכל הגדלים יכולים לגשת לפלטפורמה באמצעות שילובים ל-ERP/חשבונאות, יישום לאתר, למכשירים ניידים או לדואר אלקטרוני.

באמצעות אוטומציה רובוטית, ניפנדו הופכת משימות חוזרות לאוטומטיות ובכך מצמצמת שגיאות ומקצרת זמני טיפול. הבקרות המתקדמות מאפשרות ביקורת על  טיפול במחלוקות וניטור הוליסטי של תאימות ברשתות ספקים נרחבות.

גלעד הרעוז, מנכ”ל משותף של טופ מערכות, הצהיר: “הרכישה מציבה אסטרטגית את טופ מערכות כספק עם ערך מוסף ללקוחות ישראליים המחפשים אופטימיזציה של תהליכים כספיים אל מול ספקים ולקוחות. לטופ מומחיות רבה בפיתוח מערכות לשיפור תהליכים ארגוניים, אנחנו סומכים שהצעת ניפנדו תשולב בצורה חלקה ותהפוך לעמוד תווך חזק בתיק ההצעות שלנו”. 

יכולותיהן המשולבות של טופ מערכות ונכסי ניפנדו בישראל יקבעו סטנדרט חדש לאוטומציה וניהול כספי בישראל.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן