עד אטיאס מונה למנהל פעילות Matrix OT של חברת MATRIX 2BSecure‏

עד אטיאס, צילום: טל עשבי

עד אטיאס (40) מונה למנהל פעילות  Matrix OT של 2BSecure חברת אבטחת מידע מבית מטריקס. במסגרת תפקידו החדש יוביל ויפתח אטיאס את תחום פתרונות הסייבר לעולם ה-OT/ICS/SCADA/IIOT, ינהל את הצוותים המקצועיים בתחום הייעוץ, בדיקות חוסן, הטמעת פתרונות ושירותים מנוהלים. בנוסף יקדם אטיאס שיתופי פעולה אסטרטגיים עם גורמים מובילים בתחום הסייבר התעשייתי, תוך הרחבת פעילות החברה בישראל ובעולם. 

אטיאס בעל ניסיון של מעל 17 שנה בעולם אבטחת המידע והסייבר, בתפקידי הובלה בעולמות השירותים והמוצרים. בין תפקידיו הקודמים שימש כמנהל מוצר בכיר בחברת Check Point,  התפקיד כלל אחריות על בניית מוצרי אבטחת מידע לגישה מאובטחת, קישוריות בין ארגונים וגישה לאינטרנט/ענן SSE ו- SD-WAN. בנוסף שימש אטיאס מנכ”ל חברת Prevision, והיה אחראי על הובלה ופיתוח פתרונות החברה למתן שירותי סייבר בעולמות הגנה על שידורי טלוויזיה ווידאו סטרימינג, מערכות פיננסיות, תשתיות קריטיות, מפעלים, אנרגיה ורפואה.

אטיאס בוגר יחידות טכנולוגיות (ממר”ם וממת”ם) ובעל תואר ראשון במדעי המחשב B.sc מהאקדמית תל אביב יפו.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
Exit mobile version