חדשותסטארטאפ ניישן

סטרטסיס רוכשת את XAAR 3D להאיץ יכולות הדפסה בתלת מימד בייצור תעשייתי רחב היקף

מדפסות תלת מימד בטכנולוגיית ה- SAF של Xaar 3D מספקות חלופות מבוססות אבקה, שהן מהירות, מגוונות וחסכוניות ביותר לשיטות הייצור המסורתיות

סטרטסיס (NASDAQ: SSYS), מובילה בתחום פתרונות הדפסה בתלת מימד מבוססי פולימרים, הודיעה היום, על חתימת הסכם לרכישת כלל מניותיה של Xaar 3D Ltd.

מ- (Xaar (LON: XAR. סטרטסיס החזיקה טרם הרכישה הנוכחית  45% ממניות Xaar 3D. המהלך צפוי להאיץ את צמיחתה של החברה בתחומי ההדפסה בתלת מימד בייצור תעשייתי רחב היקף. 

באפריל 2021 הציגה סטרטסיס את מדפסת התלת מימד H350, המערכת הראשונה בטכנולוגיית SAF מבוססת האבקה של Xaar 3D. מדפסות התלת מימד המבוססות על SAF הן תוצר של למעלה מ -10 שנות מחקר ופיתוח, והן מאפשרות הדפסת חלקים לשימושי קצה בייצור תעשייתי רחב היקף, במחירים תחרותיים בהשוואה לייצור המסורתי. מאז ההכרזה, H350 הותקנה בהצלחה בלשכת השירות של סטרטסיס (SDM) ובאתרי לקוחות בטא שונים באירופה ובארה”ב, עם צפי לזמינות לכלל הלקוחות עוד לפני סוף 2021.

דוגמאות הדפסה H350 סטרטסיס, קרדיט: סטרטסיס

“אנו מחויבים להיות הספק המוביל של פתרונות להדפסה תלת מימדית פולימרית בקנה מידה תעשייתי, עבור לקוחותינו. ייצור תוספי (additive manufacturing) ממשיך לשנות תעשיות ברחבי העולם”, אמר ד”ר יואב זייף, מנכ”ל סטרטסיס. “מדפסת H350 וטכנולוגיית SAF מהווות רכיב מרכזי במשימה שלנו והן מספקות לנו פלטפורמה עוצמתית שמסוגלת לענות על צרכי לקוחותינו בתעשיות כמו מוצרי קצה מסחריים, רכב, מוצרי צריכה ואלקטרוניקה. לקוחות מספרים לנו שהביצועים העקביים של הטכנולוגיה הזו בייצור בנפחים גבוהים, מסייעים בצמיחת העסק שלהם ומעניקים להם יתרון תחרותי משמעותי. אנו נרגשים לקבל למשפחת סטרטסיס את הצוות מ- Xaar 3D, שמביא איתו חדשנות ומצויינות.”.

ד״ר יואב זייף, מנכ״ל סטרטסיס, קרדיט: סטרטסיס

מדפסות הייצור מסדרת H – דוגמת H350 – מיועדות לספק חלקים איכותיים בעקביות ואמינות ומבטיחות את שביעות רצון הלקוחות ותפוקת ייצור גבוהה. באמצעות טכנולוגיית SAF, המדפסות מספקות אחידות ועקביות לכל החלקים המודפסים. המדפסות אף מתוכננות לסייע למפעילים בהליכי בקרת הייצור. תוך שימוש בחיישנים מרובים, נתוני ההדפסה נמצאים לכל אורכו של תהליך הייצור בשליטה מלאה של הלקוח. ניתן לפקח על החומרים ולהתאים את הגדרות ההדפסה לצרכיו של כל לקוח ולקוח. 

הצוות של Xaar 3D יצטרף לסטרטסיס כדי להמשיך ולהוביל את פיתוח סדרת ה- H וטכנולוגיית SAF.

“Xaar 3D נוסדה עם ההבטחה שנוכל לעזור לטכנולוגיה הקיימת של הדפסה באבקה לבצע קפיצה גדולה קדימה, וזה מה שקורה הודות לטכנולוגיית SAF”, אמר רונן כהן, מנכ”ל Xaar 3D Ltd. “הצלחנו לשפר משמעותית את הניהול התרמי לטובת ייצור חלקים באיכות עקבית ואמינה יותר. כחלק מסטרטסיס, נמשיך להתקדם במהירות בפיתוח מדפסות התלת מימד מסדרת H תוך ניצול התשתית העולמית של סטרטסיס וקשרי הלקוחות שלה, כדי לאפשר ללקוחות רבים יותר ליהנות מייצור תוספי מבוסס SAF”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן