חדשות

מושל אינדיאנה אריק הולקומב מעלה את אינדיאנה לבמה העולמית בפסגה הכלכלית העולמית

הנגיד, IEDC מקדמים בברכה מנהיגים תעשייתיים, ממשלתיים ואקדמיים מהשוק העולמי כדי להתמודד עם הנושאים הדחופים ביותר ברחבי העולם

מושל אינדיאנה אריק הולקומב פתח היום את הפסגה הכלכלית הגלובלית השנייה של אינדיאנה, וקיבל בברכה משלחות בינלאומיות מיותר מ-30 מדינות וטריטוריות, אנשי עסקים, אנשי אקדמיה וממשל. הפסגה, שתתקיים מהיום עד 26 במאי, תכנס מובילי דעה מרחבי העולם כדי לדון בעתיד הבינה המלאכותית, הביטחון הלאומי, הבריאות המשולבת, הספורט העולמי ועוד.

המושל הולקומב נשא הבוקר את נאום הפתיחה במרכז הכנסים של אינדיאנפוליס. בסיום הפסגה, המושל הולקומב ומזכיר המסחר של אינדיאנה דיוויד רוזנברג יארחו מכובדים ומנהיגים עסקיים ב- Indianapolis 500, אשר יפנה זרקור עולמי לאינדיאנה ולחדשנות שלה בספורט המוטורי.

“השבוע הבאנו את העולם לאינדיאנה, ולא יכולתי להתרגש יותר לקראת הימים הבאים של דיונים חשובים”, אמר המושל הולקומב. “העבודה שאנחנו עושים השבוע בפסגה הכלכלית הגלובלית השנייה של אינדיאנה מבטיחה שנים של פרודוקטיביות קדימה. יחד, עם שותפינו מבית ומחוץ, אנחנו בונים את כלכלת העתיד ויוצרים חיים טובים ומשגשגים יותר עבור Hoosiers וכל מה שאנחנו עושים איתו עסקים”.

כ-800 בני אדם, בהם 41 משלחות דיפלומטיות מ-31 מדינות וטריטוריות, צפויים להשתתף.

מנהיגים גלובליים שיתכנסו בפסגה , ידונו במגוון נושאים כגון שמירה על כלכלה יצירתית בעתיד של בינה מלאכותית, ניווט ברוחות הסחר העולמיות, בניית עמידות שרשרת האספקה בתעשיות קריטיות ורתימת אסטרטגיית הגנה וחדשנות לנוכח סכסוכים עולמיים. הם גם יערכו שידוכים מעסק לעסק וידונו בדרכים להתמודד עם אתגרים גלובליים כגון ביטחון כלכלי וכוח עבודה.

הדוברים כוללים:

*דייב ריקס, יו”ר ומנכ”ל, Eli Lilly & Company.

*מיקאל ג’והנסון, נשיא ומנכ”ל, Saab AB.

*בן טאונסנד, מנהל גלובלי של תשתיות וקיימות, Google.

*קיווה אולגוד, ראש המרכז לייצור מתקדם ושרשרת אספקה, הפורום הכלכלי העולמי.

*אוקסנה מרקרובה, שגרירת אוקראינה בארה”ב, שגרירות אוקראינה בארה”ב.

מל ריינס, נשיא וסמנכ”ל תפעול, Pacers Sports and Entertainment.

*בראד קראבטרי, עוזר מזכיר, אנרגיה פוסילית וניהול פחמן, משרד האנרגיה של ארה”ב.

משלחות בינלאומיות המשתתפות בפסגה כוללות משלחות לאומיות ותת-לאומיות מהמדינות והטריטוריות הבאות:

*אוסטרליה

*בלגיה

*ברזיל

*קנדה

*קרואטיה

*דנמרק

*צרפת

*גרמניה

*יוון

*הונגריה

*הודו

*אירלנד

*ישראל

*איטליה

*יפן

*ליטא

*מלזיה

*מקסיקו

*מונגוליה

*הולנד

*פקיסטן

*פרו

*ערב הסעודית

*סלובקיה

*דרום קוריאה

*שוויץ

*טיוואן

*טורקיה

*אוקראינה

*בריטניה

“בניית שותפויות משמעותיות היא מה שאינדיאנה עושה הטוב ביותר, ואנחנו נרגשים לקבל בברכה מנהיגים גלובליים לאינדיאנה השבוע כשאנחנו חוגגים את המומנטום הכלכלי ההיסטורי שלנו ובוחנים דרכים חדשות לבנות את הכלכלה שלנו עם שותפים בעלי דעות דומות”, אמר מזכיר המסחר של אינדיאנה, דיוויד רוזנברג. “הפסגה מספקת לנו הזדמנות לחצות גבולות ובאמת לאצור כלכלה מכוונת שתיצור שינוי מתמשך עבור אינדיאנה”.

הפסגה השנה מגיעה בעקבות הפסגה הכלכלית הגלובלית הראשונה אי פעם של אינדיאנה שנערכה במאי 2022, שכינסה יותר מ-900 נרשמים מ-30 מדינות וטריטוריות. 98% מהמשיבים לסקר 2022 אמרו שהם נוטים יותר לאחר השתתפותם בפסגה לראות באינדיאנה מובילה בפיתוח חידושים עתידיים ובהנעת כלכלת העתיד.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן