בריאותחדשות

לתשומת לב הנוסעים והנהגים

מיום שישי חובה לעטות מסכות גם בתחבורה הציבורית ובמשרדי הרישוי. בהתאם להנחיות ממשלת ישראל ובמסגרת המאבק בנגיף הקורונה

מיום שישי, חלה חובה לעטות מסכות במקומות סגורים, בתחבורה הציבורית לרבות – מוניות, אוטובוסים, רכבות קלה, רכבת ישראל ובתחנות מרכזיות. 

כמו כן, חלה חובה לעטות מסכות במשרדי הרישוי, במהלך שיעורי נהיגה ובחינות מעשיות, באתרי התיאוריה ובמהלך הכשרות ריענון ואמצעי תיקון לנהיגה נכונה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן