חדשות

לראשונה: פתרון AI ישתלב בתחום השכרת הרכב

הטכנולוגיה החדשה של שלמה SIXT ו-Click-Insמאבחנת שינויים במצב רכבי ההשכרה באופן דיגיטלי מלא

קבוצת שלמה, הזכיינית הבלעדית של חברת השכרת הרכב הבינלאומית SIXT בישראל, ו-Click-Ins, חברה טכנולוגית בתחום הבינה המלאכותית העמוקה פיתחו טכנולוגיית בינה מלאכותית (AI) לבדיקת רכבי השכרה בעת המסירה וההחזרה. 

הטכנולוגיה החדשה משווה את מצב הרכב השכור בעת ההחזרה מול מצבו בעת המסירה ומפיקה דוח מקיף הנותן תמונת מצב על הרכב לרבות השינויים והנזקים שנוספו בו (אם וכאשר) ומתבססת על צילומי סמארטפון. הטכנולוגיה החדשה של Click-Insמבוססת על בינה מלאכותית ובודקת את מצב הרכב תוך פחות מדקה ובאופן דיגיטלי. ההליך הדיגיטלי מחליף את התהליכים הידניים של בדיקת הרכב שהיו קיימים עד כה, בתחנות המסירה וההחזרה של קבוצת שלמה. 

הטכנולוגיה של Click-Ins משלבת עקרונות הנדסיים מגוונים, בהם בינה מלאכותית, למידה עמוקה ומידול תלת-ממדי כדי לייצר פתרון אמין ומדויק לבדיקות של כלי רכב. הפתרון של Click-Ins הוא פתרון תוכנה כשירות (SaaS) שמפיק דוח ייחודי ובו כל המידע לגבי הרכב, החל ביצרן ובדגם ועד לצבעו. הטכנולוגיה שממתינה לאישור פטנט מאפשרת השוואת נזקים באופן שמאתר, מזהה ומודד במדויק כל נזק שנגרם לרכב. כחלק מהטכנולוגיה החדשה ישנו DamagePrint™ המהווה “טביעת אצבע דיגיטלית” מתקדמת של הרכב, והוא מאוחסן במאגר ומשמש לצורכי השוואה ואימות נזקים בעתיד.

מדובר במהפכה של ממש בתהליך בדיקות הרכב בקבוצת שלמה, כאשר באמצעות לחיצה אחת במצלמה דיגיטלית מתועדת תמונה של הרכב ושל כל נזק שנגרם לו.

Click ins, מימין: יבגני גרינברג יזם ומנכ״ל ודמיטרי גייזרסקי יזם ומנהל טכנולוגיות ראשי, צילום: יח״צ

יובל שני, סמנכ”ל טכנולוגיות וחדשנות בקבוצת שלמה ומנהל ההשקעות בהייטק: “שלמה SIXT ממשיכה לחדש ולהעשיר את מערכותיה בטכנולוגיות חדשות שישפרו וייעלו את פעילותה. הטכנולוגיה של Click-Ins משנה את חוויית ההשכרה של לקוחותינו, ומאפשרת לנו לבצע את בדיקות הרכבים בעת המסירה וההחזרה באופן מהיר, אמין ומדויק יותר. נמשיך להוביל בחזית הטכנולוגיה כדי להעניק ללקוחותינו את השירות, המהיר, היעיל והטוב ביותר”.

יוג’ין גרינברג, מנכ”ל Click-Ins: “לראשונה בעולם, יחד עם קבוצת שלמה, אנחנו מחוללים מהפך בעולם השכרת הרכב. נעשה שימוש בטכנולוגיית בינה מלאכותית לבדיקת רכבים בשטח ובזמן אמת. מדובר בשינוי של ממש בחוויית ההשכרה עבור חברות השכרת רכב ולקוחותיהן”. 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן