חדשותתרבות

לראשונה בתערוכה מקצועית בישראל

קבוצת שטיר תציב עמדות לבדיקות קורונה בכניסה לתערוכת RAX, למגיעים ללא תו ירוק, בהיקף השקעה של מאות אלפי שקלים, וזאת על מנת לשמור על בריאות קהל המבקרים

הבדיקה תוצע ללא עלות לבאי התערוכה ללא תו ירוק.

גיל שטיר מנכ”ל קבוצת שטיר מסר: “אנו גאים לפתוח את עונת התערוכות המקצועיות שהייתה בהפסקה של מעל שנה וחצי בעקבות הקורונה. על מנת שקהל המבקרים שלנו שהתגעגע לתערוכות המקצועיות יוכל להגיע בבטחה לתערוכה הראשונה, ללא חשש ולהיפגש עם חבריהם למקצוע שוב בבטחה, החלטנו להשקיע ולהציב עמדות לבדיקות קורונה בכניסה לתערוכה. בסוף שנת 2021 מחכות לנו עוד תערוכות ענק והפתעות גדולות, יש למה לצפות.”

קבוצת שטיר פותחת את עונת התערוכות המקצועיות תחת שמירה מרבית על בריאות המבקרים ותציב עמדות בדיקות קורונה בכניסה לתערוכת RAX אותה תקיים בתאריכים: 19 – 21 באוקטובר, באקספו, תל אביב.

הבדיקה תוצע לבאי התערוכה ללא תו ירוק, כאשר תוצאות הבדיקה יינתנו בתוך 15 דקות ורק למקבלי תשובה שלילית תינתן האפשרות להיכנס למתחם התערוכה.

RAX הינה התערוכה המקצועית היחידה בישראל המקיפה את כלל הנושאים בענפי החשמל והאנרגיה: ענף החשמל, הנדסת חשמל, תאורה, בקרה, מכשור ואוטומציה. 

במקביל לתערוכה, מתקיימים כנסים מקצועיים למהנדסים, יועצים, אדריכלים, אנשי אחזקה, מכשור ובקרה ולמהנדסי מאור.

RAX הינה התערוכה היחידה המפגישה את היצרנים, היבואנים והמשווקים של ענף החשמל עם קהל הלקוחות המקצועי. 

בתערוכה פתרונות לתעשייה, למוסדות, למרחב האורבאני ולבית עם דגש על מערכות חשמל ותאורה מתקדמות, מערכות בקרה ואוטומציה והתייעלות וחיסכון באנרגיה .

בתערוכה ישתתפו חברות ישראליות המייצגות אלפי מותגים מוכרים מכל העולם אשר יציגו את המוצרים המתקדמים ביותר ואת החדשנות בענף. 

בין השמות הבולטים: אפקון, קבוצת ניסקו, קבוצת כהנא, OSRAM, VIMAR, GEWISS, EATON, געש, חשמל ישיר, סמיקום לקסיס, אדוויס, בלומברג חשמל ועוד רבים אחרים.

החברות המציגות יפנו לקהל יעד רחב ומגוון אשר כולל משרדי ממשלה, עיריות, מועצות, קיבוצים ומושבים, חברות ממשלתיות, כוחות הביטחון: צה”ל, משטרה, שב”ס, לצד מוסדות, מבנים גדולים ומבני ציבור: בתי חולים, אצטדיונים, קניונים, בתי מלון, מוזיאונים, אולמות אירועים ומבנים גדולים וכן מפעלים, קונצרנים וחברות.

במקביל לתערוכות יתקיימו שני כנסים מקצועיים:

כנס החשמל 2021 בעידן התחבורה החשמלית – בשיתוף לשכת המהנדסים, האדריכלים והאקדמאים במקצועות הטכנולוגיים בישראל ואריאל סגל הנדסת חשמל.  יו”ר הכנס, מהנדס אריאל סגל, יו”ר איגוד מהנדסי חשמל. 20 באוקטובר, 2021.

בין הנושאים העיקריים:

הכנס הוא בסימן התפתחות התחבורה החשמלית בישראל.

  • תכנון מערכות טעינת רכב חשמלי 
  • היערכות חברות האנרגיה לתחבורה חשמלית
  • תכנית חילוץ הפקקים בגוש דן 

תקשורת, סייבר וחדשנות ברצפת הייצור  הכנס של העמותה הבינלאומית לאוטומציה (ISA) – יו”ר הכנס, גיל ארצי, ISA ישראל. 20 באוקטובר, 2021.

בין הנושאים עיקריים:

  • מציאות רבודה ושדרוג מכונות למפעל חכם.
  • שילוב בטיחות אדם רובוט.
  • הגנת ריצפת הייצור ממתקפות סייבר.

הכניסה לתערוכה ולכנסים תינתן בהצגת תו ירוק/ בדיקת קורונה בכניסה למתחם.

מועדים: 19 – 21 באוקטובר, אקספו תל אביב.

בדיקות הקורונה למבקרים ללא תו ירוק בכפוף לתקנון קבוצת שטיר.

לפרטים: www.rax.co.il

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן