חדשות

לידור סגרון מונה ל-Principal בקרן ההון סיכון Red Dot Capital Partners

לידור סגרון (Lidor Sigron) מונה ל-Principal בקרן ההון סיכון Red Dot Capital Partners, המשקיעה בחברות סטארטאפ ישראליות בשלבי צמיחה מוקדמת, ויוביל בחינת השקעות חדשות, מחקר, וליווי חברות פורטפוליו. 

לידור הצטרף לרד דוט לפני כשלוש שנים, והיה מעורב בכל השקעות הקרן בתקופה זו, כולל Granulate שנרכשה על ידי אינטל ב-650 מיליון דולר. לפני רד דוט, לידור כיהן כיועץ בכיר לעסקאות במחלקה הכלכלית של EY ישראל וביצע הערכות שווי, בניית מודלים עסקיים, ומחקרי שוק עבור חברות טכנולוגיה פרטיות וציבוריות. לידור הינו רואה חשבון מוסמך ובעל תואר ראשון בהצטיינות בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב.

ברק סלומון, שותף בקרן רד דוט: “אנחנו מאד שמחים להודיע על הקידום של לידור לפרינסיפל בקרן. לידור הצטרף לצוות ההשקעות לפני כשלוש שנים והפך במהירות לדמות דומיננטית בצוות ההשקעות. לידור הפגין יכולות למידה וביצוע מרשימות ונטל חלק משמעותי בהשקעות האחרונות של הקרן ובתמיכה בחברות הפורטפוליו. מעל לכל, לידור מביא לשולחן סט ערכים שמשלב מקצועיות, צניעות, יושרה, ופתיחות שסייעו לו להשתלב במהירות בקרן ובקהילת הטק הישראלית.”

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן