חדשות

כנס נשים דיגיטלי חינמי הגדול והראשון מסוגו בישראל יוצא לדרך

שני פרץ קריב, מרצה ומנטורית בתחום ההופעה מול קהל, איגדה יחד 30 מרצות פורצות דרך מהארץ ומחו”ל שירצו בכנס שיימשך יומיים, יתקיים בזום ויכלול 30 הרצאות מרתקות וממוקדות במגוון נושאים

שני פרץ קריב, בתו של שר הכלכלה עמיר פרץ, שהפכה בשנים האחרונות למנטורית מהמובילות בישראל למרצים ובעלי עסקים תוך מתן דגש על קידום נשים ואף ופתחה בתקופת הקורונה בית ספר אונליין להופעה מול קהל ומצלמה לעצמאים, הפיקה את כנס הנשים הדיגיטלי הגדול בישראל, אליו נרשמו כבר למעלה מ- 3,000 משתתפות.

מדובר באירוע ראשון מסוגו, שיתקיים בזום, בו ישתתפו 30 מומחיות מהארץ ומחו”ל ומטרתו לתת לנשים כלים פרקטיים, השראה והעשרה ליציאה לקדמת הבמה בכל מעגלי החיים.

שני פרץ קריב. צילום: גיא קרן

הכנס הוא ללא עלות ובמסגרתו יתקיימו 6 פאנלים עם 30 הרצאות מרתקות קצרות של כ-20 דקות במגוון נושאים ביניהם: שפת גוף, סטוריטלינג, שיווק, בניית קהילה, להיות מותג, שילוב סיפור חיים והרצאה מקצועית, אפקטיביות וניהול זמן ,איך לבנות עסק מצליח, כיצד לעבוד עם ארגונים גדולים, כתיבת תוכן, עוצמה נשית, הגשמה בכל מעגלי החיים, שילוב הקריירה עם הזוגיות, המשפחה ועוד.

על עשרות המרצות מעוררות ההשראה שישתתפו בכנס נמנות: ורד פלדמן שחקנית, בימאית ומומחית לשפת גוף, אלינה לוי, שחקנית, יוצרת ומאמנת רגשית, ענהאל שמואלי, מנטורית זוגיות ואושיית רשת, ריי שגב, יזמית בתחום שינוי אידיאל היופי, מנכ”לית ובעלית של סוכנות הדוגמנות “ג’וסי”. מעיין שריג, סמנכ”לית תקשורת פייסבוק ישראל, אורלי כרמון, מנכ”לית אורקה- עוצמה נשית חובקת עולם, טל נברו, מומחית לשיווק בינלאומי ואושיית רשת, הילה קניסטר בר דוד, מנכ”לית שחר און, ראש התאחדות כדורסל הנשים ומי שנבחרה לאחת הנשים המשפיעות בעולם הארגוני בישראל, יעל גלזר, מנכ״ל מכללת האיקומרס מרקורי, ורותי גאון, סופרת ומרצה, אמא של ארז ‘הילד עם הנקודות’ .

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
Close
דילוג לתוכן