חדשות

טראקנט מעמיקה את פעילותה ברומניה

טראקנט חתמה על הסכם עם חברת KYNITA מרומניה שלה מאות נסיעות בשנה ברחבי היא פועלת בתחום הכימיה

  • בעבור כל תכנון משלוח שיתבצע על ידי פלטפורמת טראקנט, תשלם החברת סך של כ-5 יורו.
  • כל התאמה חכמה שתתבצע על ידי מערכת ההתאמות האוטומטית של פלטפורמת טראקנט, תשלם החברה סכום נוסף בשיעור של כ- 5% ממחיר המשלוח.

לדברי מר חנן פרידמן מייסד ומנכל החברה: “המטרה שלנו לחדור לכמה שיותר לקוחות באירופה בתחומים שונים המשתמשים בשרותי משנה להובלה והיתרון הגדול שיכירו את המערכת והפתוח הייחודי של טראקנט, הפעם חתמנו על הסכם עם חברה מרומניה הפעילה ברחבי אירופה ולה מאות נסיעות בשנה.”ישראל, 16 לינואר 2022 – (ת״א: טראנ) טראקנט,  חברת טראקנט שמחה לעדכן כי חתמה היום על  הסכם עם חברת SRL KYNITA מרומניה לשימוש בפלטפורמת טראקנט לתקופה של שנה אחת החל מה- 1.2.2022, מתוכה 30 יום לתקופת ניסיון ללא תמורה.   תקופת ההסכם תוארך מאליה לשנה נוספת בכל פעם אלא אם יודיע מי מהצדדים על רצונו שלא לחדש את תקופת ההסכם.  

לאחר תקופת הניסיון ישלם הלקוח בגין השימוש בפלטפורמת טראקנט סך של כ- 5 יורו בגין כל הזמנת הובלה ברומניה או בינלאומית, שמבוצעת באמצעות פלטפורמת החברה.

בנוסף החברה עודכנה שלאחר תקופת הניסיון תחתם תוספת להסכם לפיה על כל התאמה חכמה שתבוצע באמצעות פלטפורמת טראקנט תגבה החברה מקבלני ההובלה הרשומים במערכת סך של כ- %5 מעלות ההובלה.

למיטב ידיעת החברה, הלקוח הינו יצרן של מדללים, ממיסים, דבקים, חומרי חיטוי, ופתרונות נוספים בתעשייה הכימית תוך התמקדות בתעשיית הרכב ולהערכת החברה צורך מאות הובלות בשנה.

בהסכם התחייב הלקוח ליידע את ספקי שירותי ההובלה הקשורים עמו על שימושו בפלטפורמת טראקנט ולסייע בתקשורת עימם לשם רישומם בפלטפורמת החברה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן