חדשות

טוגדר פארמה תחל בשיווק תפרחות קנאביס רפואי בגרמניה

אצווה ראשונה שהגיעה מהחווה באוגנדה עמדה בבדיקות המחמירות בגרמניה ותצא לשיווק בבתי המרקחת במדינה 

האצווה היא חלק ממשלוח מסחרי מאוגנדה בהיקף 440 ק”ג שהגיע לחברתCantourage  הגרמנית אשר תפיץ את המוצרים תחת מותג Togerher.

ערוץ המכירה בין אוגנדה לגרמניה מהווה מקור הכנסות  נוסף, שאינו תלוי בפעילות בישראל, והוא מהווה שוק פוטנציאלי ענק הנמצא בתחילתו.

ישנה חשיבות רבה לכניסה מוקדמת לגרמניה ולמדינות נוספות באירופה בהיבט רכישת נתחי שוק קיימים וחדשים.

חברת הקנאביס הרפואי טוגדר מדווחת כי היא החברה הישראלית הראשונה והיחידה שתחל במכירת תפרחות קנאביס רפואי מאוגנדה, אפריקה למדינה באיחוד האירופאי. אצווה של תפרחות קנאביס רפואי, שהגיעה במשלוח כולל של 440 ק”ג מאוגנדה, עמדה בבדיקות המחמירות כפי שנדרש בגרמניה בתקן EU-GMP לחומר גלם. האצווה תשווק על ידי חברת Cantourage, חברה גרמנית מנוסה בייבוא קנאביס רפואי לגרמניה, ובעלת מתקן ייצור בתקן EU-GMP. 

ניסים ברכה, מנכ”ל טוגדר ציין: “טוגדר הפכה לחברת קנאביס עם נוכחות בינלאומית. תחילת המכירות בגרמניה מייצרת לנו ערוץ הכנסות נוסף, בלתי תלוי בפעילות בישראל, אך מקביל אליו. הכניסה שלנו לגרמניה, עם תוצרת קנאביס מעולה, שעברה בדיקות מעבדה מחמירות וקפדניות היא חשובה כיוון שהשוק הגרמני נמצא בראשיתו והמהלך יאפשר לנו מובילות ורכישת נתחי שוק משמעותיים. לצד האיכות הגבוהה של התוצרת.”

חברת Cantourage תפיץ את המוצרים הסופיים בבתי המרקחת ברחבי גרמניה, תחת מותג Together. הזנים שהגיעו במשלוח הראשון מאוגנדה, הם מסוגGlueberry O.g  (משווק בארץ תחת המותג  “אור”) וכן Powerplant  (משווק בארץ תחת המותג “חן”) שניהם בקטגוריית הזנים בעלי מרכיב THC גבוה. 

דוגמה לאריזת המוצר שיימכר בגרמניה:

במתקני החברה מגודלים כעת כמויות משמעותיות של תוצרת הן לשוק הגרמני והן לשוק הישראלי ובכוונת החברה להמשיך ולשלח קנאביס רפואי מאוגנדה לגרמניה ולישראל באופן שוטף, על פי הביקוש. 

בגרמניה, מדינה בעלת אוכלוסייה הגדולה פי 8 מישראל, נצרך במהלך שנת 2020 כ-10 טון קנאביס רפואי. זאת בהשוואה לישראל, שבה, ע”פ נתוני היחידה לקנאביס רפואי, בשנת 2021 היקף הצריכה צפוי לעמוד על למעלה מ-40 טון. שוק הקנאביס הגרמני נמצא כאמור בראשיתו, כך שהכניסה המוקדמת של טוגדר פארמה לשוק זה, תחת מותג Together מהווה יתרון תחרותי חשוב לרכישת נתחי שוק קיימים ועתידיים. למיטב ידיעת החברה, גרם קנאביס רפואי הנמכר לבית המרקחת בגרמניה עומד על כ-9 יורו, הגבוה משמעותית ממחירו של 1 גרם קנאביס רפואי הנמכר לבתי המרקחת בישראל.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

קריאה נוספת
Close
Back to top button
דילוג לתוכן