חדשותסטארטאפ ניישן

טאואר סמיקונדקטור וקדנס מודיעות על מערך תכנון חדש לשבבים המיועדים לענף הרכב וה 5G

מאפשר תהליך תכנון יעיל ומהיר של שבבים מורכבים לשווקי הרכב והתקשורת המתפתחים 

טאואר סמיקונדקטור, החברה המובילה בעולם בפתרונות טכנולוגיים ופלטפורמות ייצור לשבבים אנלוגיים, בשיתוף עם קדנס Cadence Design Systems Inc., הודיעו היום (ב’) על מערך תכנון שבבים חדשני המיועד לתכנון מעגלים המיועדים לענף הרכב והתקשורת 5G, כולל תשתיות תקשורת (wireline infrastructure) ותקשורת אלחוטית (wireless communication). 

מערך התכנון החדש מותאם לפלטפורמות ייצור RF המתקדמות של החברה, ומבוסס על כלי התכנון המובילים של קדנס – .Cadence ® Virtuoso השימוש במערך חדשני זה נבדק בייצור וזמין ללקוחות החברה, ומאפשר תהליך תכנון יעיל ומהיר ויתר של שבבים מורכבים לשווקים הייעודיים.

למידע נוסף אנא בקרו באתר החברה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן