חדשותסטארטאפ ניישן

חברת Zenlayer חוברת ל-Zadara לאספקת שירותי אחסון בענן

zStorage, פתרון שירותי ענן קצה מבית Zadara, שמוכן לארגונים וכולל 100% הוצאות תפעול, זמין כעת ללקוחות Zenlayer

Zadara, המוכרת כחברה מובילה בתחום שירותי ענן הקצה, הכריזה לאחרונה על שותפות עם Zenlayer, ספקית שירותי ענן קצה גלובלית מובילה. zStorage מבית Zadara, פתרון מבוסס צריכה בניהול מלא המיועד לארגונים, זמין כעת באתרים של Zenlayer בצפון אמריקה ובקרוב יורחב לשווקים מתעוררים, כגון הודו, סין ודרום אמריקה.

“ב-Zenlayer, אנו מתמקדים בשיפור החוויות הדיגיטליות ועושים כל מאמץ עבור הלקוחות שלנו על מנת לספק שירות מדהים,” אומר לורנס לי (Lawrence Lee), סמנכ”ל שותפויות ובריתות ב-Zenlayer. “מחויבות זו למצוינות פירושה שאנו יוצרים שותפות רק עם הטובים ביותר. Zadara היא חלוצה בתחום של ‘אחסון כשירות’ לארגונים והייתה הראשונה להציע זאת – מה שהפך אותה לבחירה טבעית עבורנו. פתרון zStorage של Zadara מפשט את האחסון בענן, מגדיל את הפרודוקטיביות ומצמצם את העלויות עבור הלקוחות של Zenlayer”.

Zadara ו-Zenlayer מציעות כעת פתרונות אחסון מנוהל שעסקים יכולים לפרוס ממרכזי נתונים מקומיים, ממתקני קולוקציה (Colocation) פרטיים או מהענן, עם מודל הוצאות תפעול כדאי של 100%. התוספת של zStorage של Zadara  מאפשרת ל-Zenlayer לספק פתרונות גיבוי והתאוששות מאסון בקנה מידה גלובלי – גם בקצה (Edge), קרוב יותר למקום שבו הנתונים מופקים ונצרכים.

“בתקופה שבה ארגונים ברחבי העולם משנים ומגדירים מחדש את הדרכים שבהן הם מנהלים עסקים, קריטי יותר מתמיד לפשט את האחסון והניהול על מנת להבטיח יעילות רבה יותר,” אומר נלסון נחום (Nelson Nahum), מנכ”ל וממייסדי Zadara. “אנו נלהבים לחבור ל-Zenlayer ולהביא את שירותי הענן המנוהלים שלנו ללקוחות שלהם ברחבי העולם.” 

Zenlayer מציעה קישוריות לפי דרישה דרך השדרה (Backbone) הפרטית הגלובלית הרחבה שלה ונהנית ממומחיות ייחודית בכלכלות מתעוררות מהירות-צמיחה. לחברה יש היצע רחב של מוצרי ‘תשתית כשירות’ (IaaS), כגון Cloud Networking, Bare Metal Cloud, IP Transit ו-Edge Data Center Services, והיא השיקה לאחרונה מוצר פלטפורמה כשירות (PaaS) חדש – Zenlayer Global Accelerator, שירות האצת רשת מבוסס API שמשפר את ביצועי היישומים באופן שחוצה גבולות בינלאומיים. עסקים משתמשים בפלטפורמת ענן הקצה הגלובלית של Zenlayer כדי לשפר באופן מיידי את החוויות הדיגיטליות של הלקוחות והעובדים שלהם.

zStorage, הצעת אחסון ענן הקצה של Zadara, נועדה לתמוך בכל סוגי הנתונים (בלוק, קובץ, אובייקט), בכל פרוטוקול (NFS, CIFS, FC, iSCSI, iSER, S3, Swift ועוד), בכל מיקום (מקומי, בין עננים או בסביבה היברידית) ועם הביצועים הרצויים (מבוסס פלאש ו/או כוננים קשיחים). zStorage מספק אחסון מאובטח, מהימן ועם יכולת הרחבה ניכרת שיכול לתמוך בעומסי העבודה התובעניים ביותר ובדרישות ההגנה על נתונים המורכבות ביותר

zStorage של Zadara זמין כעת ב-Zenlayer. כל הפתרונות של Zadara כוללים תמיכה בזמן אמת מסביב לשעון 365 ימים בשנה, ניהול מערכת יזום, שדרוגי חומרה תקופתיים ללא הפרעה ואחריות ל-100% זמן פעולה תקינה.

 למידע נוסף על השותפות, מומלץ לצפות בסרטון 5 דרכים לחסוך עלויות ולשפר את הביצועים של התשתית הגלובלית שלכם.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן