חברת Next Insurance מגייסת מפתחים לאחר השקעה של 265 מיליון דולר

נקסט אינשורנס, צילום: פביאן קולדורף

חברת Next Insurance, המפתחת ומנהלת פלטפורמה דיגיטלית לביטוח עסקים קטנים ובינוניים בארה”ב, מגייסת אנשי פיתוח. בין המשרות הפתוחות לנשים ולגברים במרכז הפיתוח בישראל מפתחי בקאנד, פרונטאנד, דאטה וסקיוריטי. בנוסף מגייסת החברה עובדים במגוון רחב של תפקידים למשרדים בפאלו אלטו, בוסטון ורוצ’סטר (ניו יורק). 

חברת האינשורטק Next Insurance הוקמה בשנת 2016 על ידי גיא גולדשטיין, המשמש מנכ”ל החברה, אלון חורי וניסים טפירו, CTO וגייסה מאז הקמתה למעלה מ-1.1 מיליארד דולר מענקיות ביטוח עולמיות וקרנות השקעה. הגיוס האחרון בהיקף של 265 מיליון דולר נעשה בסוף 2023. החברה משרתת למעלה מ-500 אלף לקוחות, ב-1300 סוגים שונים של עסקים קטנים ובינוניים בארה”ב, המבטחים באמצעותה את פעילותם העסקית מפני מגוון רחב של סיכונים כולל נזקים ואסונות, אחריות וקנין מסחרי, ביטוחי חיים לבעלי תפקידים בחברות וכוח אדם. החברה רושמת גידול שנתי של עשרות אחוזים בהיקפי הפרמיות וזאת הודות לשורה של שיתופי פעולה עם חברות ביטוח וסוכנויות.

נקסט אינשורנס מעסיקה כיום 700 עובדים, מתוכם כ- 190 במרכז הפיתוח בכפר סבא, שבו נעשה עיקר הפיתוח של הפלטפורמה, המהווה את בסיס הצמיחה של החברה. האלגוריתם של החברה מאפשר בתוך דקות התאמה של הביטוח הנכון לכל עסק ובכך חוסך הוצאות על ביטוחים מיוחדים, ומנגד ביטוחי חסר שעלולים להתגלות כטעות קריטית בשעת הצורך. מדובר בתחום מורכב שמחייב התמקצעות רבה בשל רמות הסיכון המשתנות בין סוגי עסקים שונים ומדינות בארה”ב.

טל רום, דירקטור קבוצת פיתוח בנקסט אינשורנס: “במרכזי הפיתוח של החברה בישראל וארה”ב שמים דגש על אפשרויות צמיחה אישיות ומקצועיות, מצויינות טכנולוגית ויכולת לעבוד עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. בנוסף אופי העבודה בצוותים ובסקוודים השונים מאפשר לכל עובד מקום משמעותי ויכולת השפעה רחבה על התוצרים ברמה הטכנית והעסקית. החברה נמצאת בשלב מאוד מרגש בו לכל העובדים יש הזדמנויות רבות לקחת חלק בגידול משמעותי, להתפתח מקצועית ולהתקדם בתוך הארגון.”

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
Exit mobile version