חדשות

חברת סטארט-אפ הסייבר הישראלית Mitiga עלתה לגמר תחרות החדשנות Sandbox של כנס אבטחת הסייבר RSA

מיטיגה פיתחה את הפתרון המקיף הראשון בעולם לזיהוי מתקפות בסביבות ענן והיא מקצרת את תהליך הגילוי, התחקור והתגובה למתקפות מ-200 ימים כיום לשעות ספורות

חברת סטארט-אפ אבטחת הסייבר מיטיגה (Mitiga) המפתחת פתרונות לגילוי, תחקור ותגובה למתקפות סייבר בענן ובאפליקציות SaaS, היא החברה הישראלית היחידה שעלתה לגמר תחרות החדשנות היוקרתית של כנס RSA 2024 שיערך בשבוע הבא בסן פרנסיסקו, ארה”ב. מיטיגה נכללה ברשימה הסופית של 10 חברות שעלו לגמר תחרות החדשנות Sandbox של RSA בשנה ה-18 של התחרות. במהלך השנים היוותה תחרות זו נקודת זינוק משמעותית לחברות חלוצות ישראליות ובין לאומיות בתחום אבטחת הסייבר.

כנס RSA נוסד בשנת 1991 על ידי חברת RSA Security שפיתחה שיטת הצפנה חדשה והוא הוקדש ברובו ככולו לנושאי הצפנה. עם השנים הפך הכנס מאירוע מקצועי קטן יחסית בתחום ההצפנה לוועידת הפסגה של תעשיית אבטחת הסייבר שמתמקד באבטחת ענן, אפליקציות, טכנולוגיות AI ועוד. הכנס מתקיים כל שנה בארה”ב, אירופה, אסיה ואיחוד האמירויות. בכנס בארה”ב משתתפים כ-45,000 מומחי סייבר, מנהלי חברות סייבר, יזמים, משקיעים, אנשי ממשל ועוד. 500 חברות מציגות בו את פתרונות הסייבר שלהן ובכירי הענף מציגים את חזון הסייבר שלהם ב-500 הרצאות ופאנלים.      

מיטיגה משדרגת את היכולות של חמ”ל הסייבר של ארגונים (SOC) בעידן הענן באמצעות יכולות מתקדמות בתחומי הנראות, זיהוי איומים, תחקור ותגובה למתקפות בסביבות ענן ואפליקציות SaaS. המשימה של מיטיגה היא להעצים את היכולות של ארגונים המתמודדים נגד איומים על הענן, לצמצם את הזמן הנדרש לזהות, לתחקר ולהגיב להם – וזאת תוך שעות ספורות לעומת למעלה מ-200 ימים כיום.  

טל מוזס, מייסד משותף ומנכ”ל Mitiga: “ההכללה שלנו ברשימה הסופית של החברות המועמדות לפרס החדשנות Sandbox של RSA היא לא רק כבוד גדול אלא גם הוכחה לתפקיד החיוני שלנו בנוף אבטחת הסייבר כיום. כנציגים של תעשיית אבטחת הסייבר הישראלית אנו נרגשים להציג את האופן שבו טכנולוגיה ישראלית מספקת מענה לצורך של ארגונים ברחבי העולם בניהול מקיף של איומים נגד הענן”.   

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן