חדשות

חברת הפינטק Melio מגייסת 300 עובדים לפיתוח פלטפורמת התשלומים לעסקים קטנים ובינוניים בארה”ב

חברת ההייטק Melio מפתחת ומנהלת פלטפורמת תשלומים שמשרתת עסקים קטנים ובינוניים בארה”ב להעברה מהירה של תשלומים לספקים. החברה חוותה צמיחה חדה בתקופת הקורונה שהאיצה אימוץ של פתרונות דיגיטליים מתקדמים ונמצאת כעת במהלך של הוספת 300 עובדים למרכז הפיתוח הפועל בתל אביב ולמשרדים בניו יורק ודנוור, קולורדו.

בכוונת החברה להכפיל את צוות הפיתוח שמונה כיום 100 מהנדסים, עם עובדים ועובדות במגוון רחב של תפקידים וותק. צוות הפיתוח כולל כיום מפתחי פרונט אנד, באק אנד, פול סטאק, מהנדסים בכירים, מנהלי צוותים וקבוצות, מפתחים ג’וניורים ועוד. בנוסף במליו מתכוונים להמשיך לגייס מנהלי פרויקטים, אנליסטים ומדעני דאטה, מעצבי מוצר ואנשי ניהול סיכונים לצוות המחקר.

מליו הוקמה בשנת 2018 על ידי היזמים מתן בר (CEO), אילן אטיאס (CTO) וזיו פז. הפלטפורמה של מליו מאפשרת לעסקים בארה”ב להעביר תשלומים בזמן אמת, כדי שאלו יוכלו לשלם לספקים שלהם במהירות ולחסוך המתנה של ימי עסקים ומאפשרת להם לשלם באשראי, על מנת לסייע בתזרים המזומנים. החברה מעסיקה כיום 520 עובדים וגייסה במספר סבבים סכום כולל של 506 מיליון דולר, על פי שווי חברה שהגיע ל-4 מיליארד דולר בסבב האחרון.

גיא ציפורי, סמנכ״ל מחקר ופיתוח במליו: “אנחנו מחזקים במליו את צוות המחקר והפיתוח שלנו לטובת המשך פיתוח המוצרים והיכולות החדשים שלנו שיאפשר לנו לתמוך בביקוש של הלקוחות והמשתמשים למוצר וליצירת שדרוגים שכרוכים באתגרים טכנולוגיים מורכבים. אנחנו שמים דגש על המשך גיוס בגיוון מירבי כולל מהמגזרים החרדי והערבי. אנחנו גאים בכך שנשים הן כיום כמחצית מכוח האדם הכללי בחברה ונמשיך להרחיב את שילוב הנשים בתפקידי הפיתוח והניהול.” 

פרוט המשרות הפתוחות באתר: https://www.meliopayments.com/careers

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן