חדשות

חברת הסטארטאפ Sequence גייסה 5.5 מיליון דולר לפלטפורמת ניהול פיננסי אישי

סטארטאפ הפינטק Sequence, המפתח פלטפורמה ראשונה מסוגה לניהול פיננסי אישי, מכריז על גיוס סיד בסך 5.5 מיליון דולר, בהובלת קרן Aleph ובהשתתפות משקיעים נוספים.

Sequence מאפשרת לצרכנים פרטיים ולעסקים קטנים בארה”ב לנהל באמצעותה את התכנון הפיננסי כולל תזרים מזומנים, שליטה מלאה על כל השירותים הפיננסיים, חשבונות בבנקים, אפליקציות, הלוואות, כרטיסי אשראי, חסכונות והשקעות ועוד וניתוב חכם של כספים ביניהם. Sequence ממפה למשתמשים את המקומות בהם מצוי כספם עם ממשק אינטואיטיבי ודינאמי ומאפשר למשתמשים להחזיר לעצמם את השליטה על חייהם הפיננסיים. 

משתמשי הפלטפורמה יכולים להגדיר באופן עצמאי כללים חכמים וליצור אסטרטגיה להתנהלותם הכספים, כמו העברה קבועה בתאריכים מסוימים או על סמך מצב היתרה וקריטריונים נוספים כדי להגיע ליעדיהם הפיננסיים. Sequence פעלה עד עכשיו מתחת לררדאר וצברה מעל לאלף לקוחות משלמים שמשתמשים בה לאוטומציה של פעילויות פיננסיות, הפחתת חובות, בניית אסטרטגיות השקעה ארוכות טווח, צמצום תשלומי ריבית ויצירת רשת ביטחון כלכלית למקרי חירום. החברה רשמה ברבעון האחרון של השנה צמיחה של 220% בהיקף הפעילות שנעשית באמצעותה, שמגיע לעשרות מיליוני דולרים.

Sequence הוקמה בתחילת 2023 על ידי גלעד עוזיאלי, המשמש מנכ”ל החברה והאחים תום ראובני (CPO) ואורן ראובני (CTO). המייסדים הכירו לפני כעשור במאיץ The Junction. זהו הסטארטאפ השני בתחום הפינטק שהם מקימים ביחד. החברה מעסיקה 13 עובדים, מתוכם שמונה במרכז הישראלי והשאר בארה”ב. כספי ההשקעה ישמשו לגיוס כוח אדם להרחבת מערך הפיתוח ולהשקה מסחרית.

גלעד עוזיאלי, מייסד משותף ומנכ”ל Sequence: “האמריקאי הממוצע נדרש להתמודד עם 15 חשבונות שונים שבהם מתנהל כספו כולל כרטיסי אשראי, הלוואות, חסכונות, חשבונות בנק ואפליקציות פינטק. פיצול השירותים יוצר אתגר בניהול חכם של הכספים והתוצאה היא בזבוז משאבי זמן ואנרגיה, הפסד כספים על תשלומי ריבית או כספים שנמצאים באפיקים לא מניבים. העובדה שהצלחנו לגייס בזמן קצר מעל אלף לקוחות משלמים, חלקם עוד לפני שבכלל היה לנו מוצר, מעידה על הצימאון הרב בשוק לפתרון הטכנולוגי שאנחנו מפתחים.”

אדן שוחט, שותף בקרן Aleph: “בענף אפליקציות השירותים הפיננסיים מתפתח דיסוננס. ככל שהן מתרבות והופכות לפופולריות במיוחד בארה”ב, כך גדל האתגר של המשתמשים לנהל את ענייניהם הכספיים בדרך המיטבית עבורם. Sequence יצרה קטגוריה חדשה financial routing שמאפשרת ליצור כללים קבועים להתנהלות הפיננסית, להגדיר חלוקה אוטומטית בין הוצאות שוטפות לבין חיסכון, לקבוע לאן יופנה הכסף, כמה מתוכו ומתי.”

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן