חדשות

המערכת הרובוטית Versius אומצה לשימוש בהליכים אורולוגיים בפקיסטן

  • מכון סינדה לאורולוגיה והשתלות (SIUT) הוא בית החולים הראשון בפקיסטן שרכש את Versius כדי לבצע פרוצדורות אורולוגיות בנפח גבוה.
  • ב-SIUT משתמשים ב-Versius לטובת תכנית מרובת התמחויות, המתחילה בהליכים אורולוגיים ומאוחר יותר מתרחבת לכירורגיה כללית.

CMR Surgical, חברת הרובוטיקה הכירורגית הגלובלית, הכריזה על השלמה מוצלחת של פרוצדורות אורולוגיות בנפח גבוה במכון סינדה לאורולוגיה והשתלות (SIUT) שבפקיסטן באמצעות Versius®, מערכת רובוטית כירורגית. SIUT הוא מכון צדקה מפורסם, המספק טיפול רפואי מתקדם חינם לכל החולים, ללא קשר לרקע או מצב כספי, מקל על הטיפול במחלות כליות, מספק טיפולים במצבים אורולוגיים ונפרולוגיים, טיפולים אונקולוגיים, טיפולים במחלות כבד ודרכי העיכול וכן השתלת איברים.

העיצוב הקטן, הנייד והמודולרי של Versius מאפשר להעביר אותו בקלות בין חדרי ניתוח, והוא מאפשר ניצולת גבוהה של המערכת. ב-SIUT השלימו למעלה מ-100 מקרים בתוך חודשיים, תוך שהם משלבים במהירות את Versius בהליכים אורולוגיים מורכבים בנפח גבוה, כולל כריתת גידולים בשלפוחית ​​​​השתן, כריתת ערמונית והסרת כליה רדיקלית. Versius ישמש לצורך תוכנית רובוטיקה מרובת התמחויות, ובהמשך הוא ייכנס לשימוש גם עבור מגוון הליכים כירורגיים כלליים יותר, כולל כריתת כיס מרה ותיקוני בקע.

מארק סלק, מנהל רפואה ראשי ב-CMR Surgical אמר: “מהיום הראשון, המשימה של CMRהייתה להפוך את היתרונות של הלפרוסקופיה לנגישים יותר למטופלים ברחבי העולם. מכון סינדה לאורולוגיה והשתלות הוא דוגמה מצוינת למוסד ששותף במשימתנו ורואה את התפקיד החשוב שתמלא רובוטיקה כירורגית כדי למלא את הצרכים בחדרי הניתוח העמוסים שלהם. הקצב והנפח הגבוה של הפרוצדורות המבוצעות ב-SIUT היו מדהימים, עם מספר שובר שיא של הליכים שבוצעו, והם אופשרו באמצעות התכונות הטכנולוגיות הייחודיות של Versius”.

השירות, יכולות העברת הנתונים המשולבות וההדרכה של CMR תומכים במעבר מהיר של צוותי ניתוח ובתי חולים לשימוש ב-Versius, ויש להם תפקיד פוטנציאלי בהפחתת עלויות הניתוחים, מיטוב של ביצועי המנתחים ושיפור התוצאות של המטופלים בטווח הקרוב והארוך.

“עם כמות המטופלים שאנו מנתחים, היה חשוב לאמץ את מערכת Versius במהירות ובמיומנות כדי להבטיח את בטיחות המטופל. אנו מתרשמים מהמהירות שבה הצלחנו להשיג נפחי הליכים גבוהים בפרק זמן כה קצר. ההדרכה מרחוק שקיבלנו מצוות CMR במזרח התיכון אפשרה לנו ללמוד כיצד להשתמש במערכת החדשה ביעילות, והטכנולוגיה המובנית בזרועות הקטנות והמודולריות של Versius הייתה קלה להסתגלות”, אמר פרופסור ד”ר אדיבול חסן ריזווי, מנהל מכון סינדה לאורולוגיה והשתלות. “ב-SIUT, אנו מאמינים שחידושים טכנולוגיים בתחום הבריאות צריכים להועיל לכל האנשים. אמונה זו נותרה עיקרון מנחה עבורנו מאז הקמתנו. המכון מצפה להיכנס להרבה יותר אפיקים ותחומים טיפוליים בעזרת Versius, המערכת הרובוטית מהדור הבא”.

ההשקה המוצלחת של Versius ב SIUT מוסיפה את פקיסטן למספר גדל והולך של שווקים ברחבי הודו, המזרח התיכון, אירופה ואוסטרליה שבהם Versius משמש בבתי חולים ככלי כירורגי רב ערך. ההודעה מגיעה בעקבות חדשות התרחבות נוספות מ-CMR, כולל הענקת האישור הרגולטורי האחרון של Anvisa בברזיל, השקות שוק חדשות באיטליה ובמזרח התיכון, ותוכניות לבנות מתקן ייצור גלובלי חדש כדי לעמוד בביקוש העולמי לוורסיוס.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן