חדשותישראל

הוועדה המיוחדת לענייני החברה הערבית תדון ביישום החלטת הממשלה 922

הוועדה המיוחדת לענייני החברה הערבית, בראשות ח”כ מנסור עבאס, תתכנס ביום שלישי השבוע (22 ביוני 2021, י”ב בתמוז תשפ”א) לדיון שיעסוק במעקב אחר יישום החלטת הממשלה 922 – להשקעה של כ-15 מיליארד שקל בפיתוח כלכלי בחברה הערבית בין השנים 2016-2020. את הסקירה אודות יישום התכנית ימסור לוועדה מנהל הרשות לפיתוח כלכלי של מגזר המיעוטים, חסאן טואפרה.

הישיבה תתקיים באולם ועדת המדע והטכנולוגיה בכנסת ותחל בשעה 10:30. מצ”ב קישור למצגת של מרכז המחקר והמידע של הכנסת, שהוכנה כרקע לדיון: https://bit.ly/3vC8ujG

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן