חדשות

ההוצאה על מעקב אחר נכסים תגיע ל-45 מיליארד דולר באופן גלובלי עד 2027

Juniper Research: ההוצאה על מעקב אחר נכסים תגיע ל-45 מיליארד דולר באופן גלובלי עד 2027, כאשר רשתות האספקה ​​מחפשות קישוריות רציפה לנכסים

מחקר חדש של Juniper Research מצא כי ההוצאה הגלובלית לצורך מעקב אחר נכסים של הארגונים תגדל מ-16 מיליארד דולר ב-2022 ל-45 מיליארד דולר ב-2027 – צמיחה משמעותית של 184%.

*המניעים: הניהול והאבטחה של נכסים בעלי ערך גבוה הופכים לחשובים יותר ויותר עבור בעלי עניין רבים, והביקוש לטכנולוגיות המספקות ניטור בזמן אמת בתוך שרשרת האספקה גדול יותר מתמיד.

המעקב אחר נכסים בהקשר זה מתייחס למערכות הממנפות קישוריות אלחוטית לניטור מרחוק אחר מיקומי הנכסים, בהתבסס על נתונים בזמן אמת, במטרה לנהל טוב יותר את מצב הנכסים.

המחקר צופה שהגידול בזמינות של פתרונות מעקב אחר נכסים, והמחיר סביר, יובילו לאימוץ שירותים מנוהלים בקרב הארגונים הגדולים ביותר המפעילים שרשרת אספקה ​​משלהם עבור נכסים בעלי ערך גבוה. הוא צופה כי הפתרונות המבוקשים ביותר יהיו אלה שיכולים להוכיח החזר על השקעה על ידי מזעור גניבה ואובדן נכסים במהלך שינוע הנכסים.

מעקב GPS בזמן אמת כדי לשפר את יכולות המעקב אחר נכסים

הדו”ח צופה שמספר הנכסים שאחריהם עוקבים יגיע ל-24 מיליארד עד 2027; צמיחה מ-8 מיליארד בלבד ב-2022. הוא קורא לספקי פלטפורמות מעקב נכסים לכלול פתרונות ניטור בזמן אמת שיכולים למנף מספר טכנולוגיות, כולל 4G, 5G ו-GPS. GPS נמצאת בשימוש נרחב כיום. מדובר בטכנולוגיה חסכונית, אבל עם זאת, יש ליישם את יכולות הרשת המקיפות של 4G ו-5Gכדי לעקוב אחר נכסים עם הערכים הגבוהים ביותר.

רשתות 5G נדרשות עבור נכסים בעלי ערך גבוה

הדו”ח צופה שההסתמכות ההולכת וגוברת על 5G תציג הזדמנויות משמעותיות עבור ספקי החומרה במהלך 5 השנים הבאות. היא צופה שהביקוש הגובר לפתרונות שרשרת אספקה ​​’מחוברים תמיד’ יניע את העניין בחומרת מעקב אחר נכסים התומכת ב-5G. בתורם, ספקי חומרה של שרשרת האספקה ​​חייבים למקד את הפיתוח בחיישנים הממנפים את האופי עתיר הנתונים של 5G כדי לספק תכונות כמו התראות בזמן אמת למניעת חבלה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן