חדשות

האריס רוכשת את סל המוצרים i2 מ-IBM

האריס (Harris), ספקית תוכנה גלובלית לשווקים ורטיקאליים, רכשה את פורטפוליו מוצרי האנליטיקה והבינה העסקית i2 של יבמ, כולל הפלטפורמות i2 Analyst’s Notebook, i2 Enterprise Insight Analysis (EIA) ו-i2 iBase. הרכישה ממצבת את האריס בעמדה שתאפשר להמשיך ולספק עוד יותר יישומים קריטיים בתחומים כמו הגנה לאומית, אכיפת חוק ממלכתית ומקומית, אבטחה ימית, וגם ניהול ראיות.

כלי האנליטיקה וניתוח המודיעין המתקדמים של i2, כמו i2 Analyst’s Notebook המובילה בתעשייה, עוזרים לאנליסטים להפוך נתונים להחלטות כמעט בזמן אמת, לחשוף קשרים נסתרים עם תצוגות חזותיות ולהפוך כמות גדולה של נתונים שונים – ללא קשר למקור – לבינה עסקית שמובילה לפעולה.

סל המוצרים של i2, מנהלי i2 והצוותים הגלובליים שלהם יקימו יחידה עסקית חדשה של  האריס בשם i2 Group, שתפעל באופן עצמאי ואוטונומי. ז’אן סוסי, נשיא קבוצת האריס הצהיר: “הרכישה של i2 חשובה להאריס כי לא רק שהיא עסק מוכח עם צוות בינלאומי מצוין של מומחים, אלא שהיא גם מספקת להאריס פלטפורמת בינה עסקית עשירה בתכונות שנפרסה באופן נרחב בידי בסיס לקוחות בעל השפעה. אנו מצפים לעבוד עם השותפים והלקוחות שלנו כדי להרחיב את היכולות של i2 במרחב חדשני מאוד זה”.

“חוסן ושיתוף פעולה מעולם לא היו קריטיים יותר עבור ארגונים כאשר הם מתמודדים עם המורכבות הגוברת של ניתוח נתונים מודיעיניים. אנו מחויבים לתת מענה לצרכים הללו על ידי הצעת פורטפוליו האנליטיקה והבינה העסקית השלם ביותר בשוק, מקצה לקצה”, אמר ג’יימי קפרי, מנהל תוכניות ב-i2 Group. “ההתכנסות של נתונים ותהליכים משנה את התעשייה. על ידי שילוב i2 ברשתות הקיימות שלהם, הלקוחות יוכלו למנף טוב יותר את הנתונים שלהם ותהיה להם את העוצמה לשחרר תובנות יקרות ערך אותן ניתן לתרגם להצלחה עסקית”.

כחלק מ-Constellation Software Inc הנסחרת בבורסה (TSX: CSU), החוסן הפיננסי של האריס, המומחיות בתעשיית התוכנה וההתמקדות בבטיחות הציבור היו גורמים חשובים במציאת בית שיאפשר את אסטרטגיות הצמיחה ארוכות הטווח של i2 Group.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן