חברות בארץחברות בחו"למדריכיםסחורות

ג’קדה משתפת פעולה עם קולמיינר כדי לאמן נציגי שירות

הפתרון המשולב מאפשר לארגונים לסייע לנציגים במרכזי שירות בזמן אמת, להפחית את זמן הטיפול הממוצע, שיעור הטעויות וזמן הקליטה

Jacada, Inc., הספקית המובילה של פתרונות סיוע בזמן אמת לנציגי שירות, הודיעה על שותפות טכנולוגית אסטרטגית חדשה עם CallMiner, הספקית המובילה של ניתוח דיבור ותקשורת עם לקוחות.

על שימוש מתואם בפלטפורמה Eureka של קולמיינר ובפלטפורמת האוטומציה דלת הקוד Interact של ג’קדה, ארגונים יכולים לבנות ולהפעיל במהירות סיוע בזמן אמת לנציגים ופתרונות אחרים של אוטומציה חכמה.

מרכזי שירות יכולים להשתמש בסיוע בזמן אמת לנציגים כדי לנתח תקשורת קולית בין לקוחות ונציגים בזמן אמת, להפוך לאוטומטיות מטלות חוזרות ולהנחות נציגים ברגעים שהכי חשובים בזמן תקשורת חיה עם לקוחות.

כמה מהיכולות הכי פופולריות של סיוע לנציגים הן כלהלן:

  • זרימות עבודה שהופכות תהליכים לאוטומטיים ומנחות נציגים בכל שלב של שיחה עם לקוח.
  • בוטים של RPA (אוטומציה רובוטית של תהליכים) שהופכים לאוטומטיות עבודות כפיים בשולחן העבודה של הנציג.
  • מסייעים אוטומטיים עונים על שאלות באופן פרואקטיבי ומעלים פריטים רלבנטיים בזמן הנכון, וגם בוטים מאמנים שמציעים עצות בזמן כדי שהסוכן ישתפר.

קל להתחיל עם סיוע לנציגים. מנתחים עסקיים יכולים לתכנן את המסייע למציגים בכלי תכנון חזותי על ידי הקשות עכבר, לא קוד. הניתוחים אחרי השיחה והתובנות בזמן אמת של קולמיינר עוזרים למסייע לנציגים לספק חוויות נציג ולקוח יותר מותאמות אישית. כשהם מוכנים, מרכזי שירות יכולים להפעיל את המסייע לנציג, לנטר את השימוש בו ולחזק ברציפות KPIs רלבנטיים על ידי כיוונון שלו לפי הצורך.

“אנחנו שמחים במיוחד לשתף פעולה עם קולמיינר ולעשות עוד צעד חשוב למימוש החזון שלנו לגבי סיוע לנציגים, כי הלקוחות שלנו נרגשים מהכוח המשולב של ניתוח שיחות בזמן אמת ואוטומציה רובוטית של שולחן העבודה”, אמר יואל גולדנברג, מנהל מוצר ראשי בג’קדה.

ג’קדה הוכיחה את היכולת שלה לממש את הטיעון עסקי של סיוע לנציגים על ידי הפחתת זמן הקליטה של נציגים ב-75%, הטעויות ב-90% ונטישת הסוכנים ב-20%. השותפות מתבססת על ההובלה בענף הזאת בכך שהיא מאפשרת לארגונים להגדיל את האוטומציה והיעילות של מרכזי השירות, וזה מביא תועלת בכל הארגון.

“על ידי שילוב הכוח של ניתוח השיחות של קולמיינר עם היכולת של ג’קדה להנחות נציגים ולהפוך עבודות כפיים לאוטומטיות בזמן אמת, אנחנו מקלים על ארגונים להכניס שיפורים במרכז השירות ובכל העסק שלהם”, אמר ג’ף גלינו, מייסד ומנהל טכנולוגיות ראשי בקולמיינר. “אנחנו נרגשים מהתועלת שהשותפות הזאת ללא ספק תביא ללקוחות המשותפים”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן