חדשותעסקים

בליץ טכנולוגיות מדווחת על עסקה נוספת באירופה עם רשת מסעדות בינלאומית

בליץ טכנולוגיות חתמה על הסכם בשווי של כ-2 מיליון ש״ח עם רשת Sushi Shop, חברת בת של AmRest הציבורית

תוך שבוע מדווחת בליץ על שתי עסקאות חדשות ומשמעותיות באירופה וממשיכה בהרחבת הפריסה הבינלאומית.

AmRest הינה זכיינית אירופאית בינלאומית של המותגים המובילים: KFC, Pizza Hut, Starbucks, Burger King  ו-Sushi Shop הנסחרת בבורסת פולין בשווי של 1.5 מיליארד יורו.

• הצדדים יפעלו להרחבת והעמקת שיתוף הפעולה ביניהם, עם פוטנציאל להזמנת המשך מינימאלית בשווי של עד 24 מיליון ש״ח בשנת 2022.

לדברי דיוויד מרטנס, מנכ”ל סושי שופ בלגיה – קבוצת AmRest, ״אנו מחויבים לצמצום פליטת CO2 שלנו ברחבי העולם״.

לדברי רפאל מוזינסקי, מנכ״ל BLITZ,  ״בתום POC מוצלח אנחנו שמחים לדווח על חתימה של הסכם עם רשת הסעדה מובילה בבלגיה  – Sushi Shop, חברת בת של קבוצת זכיינות המזון המובילה, AmRest. ההסכם מהווה עבורינו הצלחה אסטרטגית בחדירה למותגים מובילים באירופה ובסיס איתן להתרחבות בקבוצה כשלב נוסף באסטרטגיה שלנו – להפיץ את הבשורה של בליץ ולהרחבת הפעילות באירופה.

המודל העיסקי שפיתחנו המשלב בין קטנועי החברה, מעטפת השירותים והמידע מוכיח את עצמו פעם אחר פעם. על בסיסו בליץ מאפשרת ללקוחות החברה חסכון משמעותי בעלויות התפעול השוטפות, הורדה מהותית בתאונות דרכים המקנה סביבת עבודה בטוחה וירוקה לרוכב וללקוח בכללותו.

בהזדמנות זו, אני רוצה להודות למר דיווד מרטנס, מנכ״ל סושי שופ וחבר הנהלה באמרסט על האמון.״

חברת בליץ  טכנולוגיות,  העוסקת בפיתוח, תכנון, ייצור ושיווק של קטנועים חשמליים ומתן פתרונות טכנולוגיים לשיפור השירות ולאופטימיזציה של ה- Last Mile delivery מעדכנת היום על השלמת עסקה עם חברת AmRest הציבורית (WSE: EAT) המפעילה מעל 2,000 מסעדות שבין לקוחותיה נמנים מותגי המזון המובילים בעולם כדוגמת KFC, פיצה האט, בורגר קינג, Starbucks, Sushi Shop ועוד.

ההזמנה, בשווי כולל של 2 מיליון ש״ח כוללת אספקת קטנועים חשמליים ושירותים נלווים שיתפרשו באופן לינארי על פני 3 שנים. העסקה נחתמה עם חברת הבת Shushi shop, רשת סושי מוכרת מבלגיה מקבוצת  AmRest ובעלת היקף הסניפים הגדול בקבוצה.

בהמשך להזמנה ראשונית זו, הצדדים הסכימו לפעול במשותף להרחבת והעמקת שיתוף הפעולה ביניהם בשנת 2022, עם פוטנציאל להזמנת המשך מינימאלית בשווי של עד 24 מיליון ש״ח בשנת 2022.

כחלק מהעסקה יסופקו ללקוח קטנועים מהדגם החדש, BLITZ 3000X, המתוכננים לנסיעה רציפה ללא צורך בטעינה זאת בזכות הסוללות המתחלפות. בנוסף תספק בליץ שירות לאחר מכירה הכולל תמיכה, תפעול, תחזוקה, תיקונים ושירותי דרך שוטפים 24/7  בבית הלקוח, שירותי Data, ניטור ואיסוף מידע.
החברה ממשיכה בימים אלו לקיים פרויקטים של הוכחת היתכנות (POC) עם לקוחות פוטנציאליים נוספים וממשיכה בהרחבת הפריסה הבינלאומית.

לדברי דיוויד מרטנס, מנכ”ל סושי שופ בלגיה – קבוצת AmRest, “בעקבות POC מוצלח בסניפינו בבריסל, אנו שמחים לאשר את ההזמנה הראשונה הזו לקראת השינוי באופן שבו מבוצעים משלוחי מזון והמעבר לשיטה ירוקה יחד עם בליץ מוטורס, אנו מחויבים לצמצום פליטת CO2 שלנו ברחבי העולם.”


AmRest שנוסדה ב-1993, הינה מפעילת המסעדות העצמאית הגדולה ביותר במרכז ובמזרח אירופה עם נוכחות בינלאומית הולכת וגדלה. לקבוצה פורטפוליו של זכיינויות מותגים מוכרים ביניהם ניתן למנות את KFC, פיצה האט, בורגר קינג, סטארבקס וסושי שופ. אמרסט מפעילה כיום 2,367 מסעדות הפזורות ב-25 מדינות. החברה נסחרת בבורסת פולין בשווי של 1.5 מיליארד יורו  (WSE: EAT) . 

לאתר החברה: https://www.amrest.eu/en

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן