חדשותנדל"ן ותשתיות

בי-אביב מוכרת מגדל במנהטן ב-64 מיליון דולר

בי-אביב (Be-Aviv) מקבוצת אביב בראשות דורון אביב ודפנה הרלב מוכרת מגדל במנהטן ב-64 מיליון דולר

בי-אביב בהובלת בן הרלב ואייל אפשטיין, מוכרת לקבוצת Hubb NYC מגדל בן 16 קומות במנהטן תמורת 64 מיליון דולר.

בי-אביב מוכרת את אחד הנכסים שבבעלותה בארה”ב, בניין חדש בן 16 קומות שנמצא בשכונת הלאור-איסט סייד במנהטן  ברחוב Chrystie 167-171. ייזום הפרויקט, רכישת הקרקע, שיווקו ותכננו נעשו תחת קורת גג אחת על ידי בי-אביב. בבניין -78 דירות ושטח מסחרי בקומת הקרקע. הבניין כולל גג עם נוף מרהיב, חדר כושר, סאונת אינפרא –  אדום וטרקלין דיירים ברמה גבוהה. הנכס ייחודי בזכות  הגימורים האלגנטיים, סגנון הדירות ועצם היותו בניין להשכרה. כיום יש ביקוש גדול לבנייה חדשה בשכונות הצעירות של מנהטן, וההיצע של בניינים ברמת גימור גבוהה בשוק נמוך.

חברת בי-אביב פועלת בניו יורק משנת 2014 והיא מנוהלת על ידי בן הרלב ואייל אפשטיין.  החברה מתמקדת במטרופולין ניו יורק הן בייזום פרויקטים למגורים והשבחה של נכסים קיימים והן בהעמדת אשראי מגובה נדל״ן למגורים.  מאז הקמתה יזמה בי-אביב פרויקטים של דיור להשכרה בעיר ניו יורק והעמידה אשראי מגובה נדלן בסך של כמיליארד דולר. הניסיון רב השנים של קבוצת אביב בהקמת פרויקטים הנדסיים מורכבים ורחבי היקף בארץ ובעולם, לצד נוכחותם הפיזית של השותפים המנהלים והצוותים המקומיים, אפשרו לבי-אביב לצמוח בקצב מהיר במרוצת השנים האחרונות ולהקים פורטפוליו של נכסי מגורים מניבים לצד פעילות חוב ענפה, מגובה בנכסי נדלן. 

Hubb NYC Properties הוא אחד הבעלים והמפעילים הגדולים בניו יורק של מולטיפמיליז שטחי מסחר, ונכסים המשלבים מסחר ומגורים.   Hubb NYCבראשות ג’סי טרי רכשה את זכויות החכירה של הבניין ל-99 שנים. קבוצת האב תיקח על עצמה  את התפעול והניהול של הפרויקט ותוסיף אותו לפורטפוליו הנכסים הקיים של הקבוצה ניו יורק.

לדברי בן הרלב, מייסד שותף ‘בי אביב’: “מימושו של הבניין תחזק את הנזילות של הקבוצה ותתמוך באסטרטגית ההשקעה שלנו בניו-יורק ובמטרופוליטניים מרכזיים בארצות הברית. לתפיסתנו אי הוודאות בשווקים וסביבת המאקרו המשתנה מייצרת הזדמנויות השקעה מעניינות לקבוצות עם ניסיון רב, וצוותים מנוסים בשוקי היעד. לפיכך, המדיניות שלנו תמשיך להתמקד בתחום ההתמחות של הקבוצה בארצות הברית – נכסי נדל״ן למגורים, אשר להם פרופיל סיכון נמוך משמעותית ממסחר, משרדים וממלונאות.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן