חדשותנדל"ן בארץנדל"ן ותשתיות

בהנהלה המקצועית של איגוד הנדל”ן הישראלי מתחדשים

אל ההנהלה המקצועית של האיגוד הנדל”ן הישראלי בראשותו של איציק חסידים הצטרפו השבוע ארבעה יועצים בכירים חדשים אשר ייתנו ייעוץ, הדרכה והכוונה לאלפי חברי האיגוד, במסגרת פרויקט מקצועי מיוחד שייצא לדרך בקרוב. 

ארבעת הבכירים הם – 

עו”ד חיים ברטוב – מומחה למקרקעין, שותף ומייסד של חברה יזמית המתמחה בקרקעות בסטטוסים מתקדמים והשקעות נדל״ן, מנכ”ל ובעלים של משרד תיווך נדל”ן הפעיל בערים רבות בישראל, מרצה באוניברסיטת תל אביב ובמכללות נוספות. 

יגאל סין-סוסיה – שמאי מקרקעין בכיר, משפטן (L.L.B) ומנהל נכסים – עם כ-30 שנות ניסיון בתחום הנדל”ן, עוסק במגוון רחב של  עבודות שמאיות למגזר הפרטי, העסקי והציבורי, שמאיות למדינת ישראל ולרשות מקרקעי ישראל ומתמחה במגוון אפיקי פעילות נוספים בתחומי השמאות. 

דריה אוסטפצ’וק – מומחית לייעוץ משכנתאות וחברה בהתאחדות יועצי המשכנתאות, בעלת ידע בכלכלה ומימון, מגישה לקרן בערבות המדינה.

אבי עידן – ממאמני העסקים הבכירים בישראל, מאמן ומרצה בתחום ההישגיות האישית ואמנות השכנוע ומחבר הספר רב המכר “לסגור ולחייך”, המעביר את כל נושא אמנות המכירה מזווית יצירתית וחדשנית בגובה העיניים. עידן הוא מומחה לתקשורת בין אישית ובשנים ומעביר הרצאות מוטיבציה וסדנאות העוסקות בתחומי אמנות המכירה, ההשפעה, מנהיגות, הישגיות אישית והצלחה. 

איגוד הנדל”ן הישראלי הוקם על ידי איציק חסידים בעלי קבוצת  R.E.Sהמאגדת תחתיה מגוון חטיבות וחברות בתחום הנדל”ן בתוכן מכללה לנדל”ן שיווק ופיננסים מהגדולות והמובילות במדינה, חברת השמה למקצועות הנדל”ן, חברת תיווך המונה מעל 30 סניפים ברחבי הארץ, חברת ייעוץ משכנתאות, יזמות בנדל”ן שיווק פרויקטים בארץ ובחו”ל.  האיגוד הוקם במטרה לאחד אנשי מקצוע מכל רחבי הארץ ממגוון רחב מאוד בתחום הנדל”ן. חברי האיגוד נהנים מקהילה מקצועית גדולה וענפה, כלים מקצועיים מגוונים, כנסי העשרה, שיתופי פעולה ועוד. 

לדברי יו”ר האיגוד חסידים, בחודשים האחרונים הצטרפו אל האיגוד מעל ל-2,000 חברים חדשים וחלקם הגדול העלו את הצורך בייעוץ מקצועי “לשמחתי הרבה ארבעת המומחים הסכימו לכהן בהנהלה המקצועית של איגוד הנדל”ן הישראלי ולשמש כתובת מכוונת ומייעצת לרבים – חלקם חברים הנמצאים בתחילת דרכם המקצועית וחלקם עצמאיים אשר האיגוד משמש כ’בית’ עבורם. בקרוב ייצא לדרך בשיתוף היועצים החדשים מתווה פעילות הכולל סדנאות מקצועיות שונות לחברי האיגוד. אני מודה לאבי, חיים, יגאל ודריה על ההתגייסות למשימה הציבורית החשובה ובטוח שיחדיו נוכל לסייע לרבים”. 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן