חברות בחו"לחדשות

אפסילון ממנה מנהלת חדשה להתרחבות בשוק במזרח התיכון ובאפריקה

סאירה מהדי מצטרפת לצוות כדי לחזק את הצמיחה של עסקים ומוצרים חדשים באזור

אפסילון (Epsilon), מובילה גלובלית בשיווק מבוסס תוצאות, הכריזה על המינוי של סאירה מהדי למנהלת מכירות עבור אזור המזרח התיכון ואפריקה (MEA). מנוי זה נכנס לתוקף באופן מידי. מהדי מקבלת את המנדט לשיפור צמיחת ההכנסות, להנעת הזדמנויות עסקיות חדשות עבור המוצרים והפתרונות של אפסילון ולהגדלת בסיס הלקוחות של החברה באזור. כמו כן יהיה לה תפקיד משמעותי בקידום מעמדה של אפסילון כשחקנית בכירה בשוק טכנולוגיות השיווק והפרסום הדיגיטלי.

סאירה מהדי מגיעה עם 14 שנות ניסיון בתעשיית ה-IT בצפון אמריקה וב-MEA. היא עבדה עם ארגונים כמו אורקל (Oracle) וראקספייס (Rackspace) והיא נחושה להיבנות על הניסיון הזה ולספק ערך.

“אני נרגשת להצטרף לאפסילון ואשתף פעולה עם החזון של הנהגה לצמיחה באזור זה. כשהציפיות של הצרכנים עולות והשוק בפתח הבגרות השיווקית, עסקים צריכים להעריך את אסטרטגיות מעורבות הלקוחות שלהם ואני רואה ב-PeopleCloud של אפסילון פתרון שממלא את הפער הזה”, אמרה סאירה מהדי בנוגע למינוי שלה.

“אני שמח לקבל את פני סאירה למשפחת אפסילון. זוהי תקופה מרגשת עבורנו ואני שמח שיש לנו את סאירה שתיקח אחריות על מנת לספק את PeopleCloud של אפסילון, חבילת הפתרונות הטובה מסוגה, ללקוחות באזור בו יש פוטנציאל שוק גדול”, אמר אשיש סינהא, מנכ”ל APAC & MEA.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן