חדשותישראלתרבות

אות “רוח הישראלית”

קלמן שחם, המייסדים והבעלים של אלטשולר שחם בהשתתפות נשיא המדינה הנבחר יצחק הרצוג

במוזיאון ת”א הוענק אות “הרוח הישראלית” ע”ש אהוד מנור ז”ל לאיש העסקים קלמן שחם, מייסדים ובעלים של בית ההשקעות “אלטשולר שחם”.

האירוע היה במעמד הנשיא הנבחר יצחק הרצוג, ואת הפרסם העניקה לשחם אלמנתו של אהוד מנור, עפרה מנור.

יו”ר הסוכנות היהודית, הנשיא הנבחר יצחק הרצוג, השתתף באירוע הענקת אות “הרוח הישראלית” על שם אהוד מנור ז”ל לאיש העסקים קלמן שחם, הבעלים והמייסד של בית ההשקעות “אלטשולר שחם”. 

שחם נבחר לקבל את האות בשל הירתמותו האישית לתוכנית המסייעת לילדים ולנוער בסיכון מהפריפריה החברתית והגיאוגרפית של ישראל. במסגרת תוכנית “פותחים עתיד” שמובילה “הרוח הישראלית” לליווי ילדים ומשפחות בסיכון, שחם מלווה את הפעילות בעדה הדרוזית, עומד בקשר עם הצוות ומעורב בהצלחתה של התוכנית באופן אישי.

את הפרס העניקו מנכ”לית “הרוח הישראלית”, מיקי דהב, ועפרה מנור, אלמנתו של אהוד מנור.

“קלמן שחם הוא פילנתרופ ישראלי ייחודי בנוף של החברה שלנו”, אמר הרצוג.

 באירוע השתתפו אנשי עסקים רבים וביניהם יו”ר בנק דיסקונט שאול קוברינסקי, יו”ר “הרוח הישראלית” משה אטיאס מחברת מטריקס, מנכ”לית הסוכנות היהודית אמירה אהרונוביץ’מוטי לוין מנכ”ל חיפה כימיקלים, יניב רוד הבעלים של קבוצת א.י אלקטרוניקה, חיים פייגלין הבעלים של צמח המרמן, אריה אביר יו”ר עמיגור.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן