חדשות

אביב שפיר מונה ל-VP Engineering בחברת הייטק Next Insurance

אביב שפיר מונה ל-VP Engineering, סמנכ”ל פיתוח, בחברת ההייטק Next Insurance ויוביל את פיתוח הפלטפורמה הדיגיטלית לביטוח עסקים קטנים ובינוניים בארה”ב.

אביב שירת במשך 20 שנים באגף הטכנולוגיה בשב״כ ובתפקידו האחרון  כראש חטיבת הסייבר ניהל יחידות מחקר, פיתוח ומודיעין. במסגרת זו, הוביל גם את מהפכת הדאטה והבינה המלאכותית, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות להגנה על ביטחון המדינה. 

אביב שימש כאחד ממייסדי תוכנית “מגשימים”, תוכנית ייחודית שמטרתה להעצים את היכולות הטכנולוגיות והסייבר בקרב צעירים באזורי הפריפריה. לאחר סיום תפקידו כיהן כ-GM Cyber Security ו-CTO בחברת הסייבר Cognyte. הוא בעל תארים ראשונים בהנדסת מחשבים ובפסיכולוגיה. 

ניסים טפירו, מייסד משותף ו-CTO בנקסט אינשורנס: “אנו גאים לצרף לשורות החברה את אביב ולהעזר ברקע המקצועי העשיר לפיתוח הפלטפורמה ולניהול קבוצת הפיתוח של החברה. היכולת של החברה לבנות אלגוריתם המתאים בתוך דקות ספורות את הביטוח הנכון לכל בית עסק בהתאם לרמת הסיכונים ולמשתנים ספציפיים תוך שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים של בינה מלאכותית ולמידת מכונה הוא מנוע צמיחה מרכזי עבורנו. אנו מייצרים הזדמנויות חדשות ללקוחותינו, חוסכים מהם תשלומים מיותרים על ביטוחים עודפים, ומנגד שומרים עליהם מפני רכישת כיסויים לא מספקים , שעלולים להתברר כטעות קריטית בשעת הצורך. השימוש בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת יכולות הסקת מסקנות מבוססות דאטה והערכת הסיכונים מאפשרים לנו לייצר מהפכה בתחומי הביטוח לעסקים המסורתיים שנחשבים מאתגרים במיוחד, כמו המסעדנות.”

אביב שפיר: “אני נרגש להצטרף למהפכה שנקסט עושה בתחום הביטוח, ושמשפיעה על חייהם של עשרות מיליונים. למרות השונות בין תחום הסייבר לתחום האינשורטק, קיימים קווים משיקים הכוללים אתגרים טכנולוגיים דומים: ניהול מידע עתק בטכנולוגיות מתקדמות, קבלת החלטות בזמן אמת מבוססות על דאטה וכלי בינה מלאכותית ושימוש בטכנולוגיות להגנה על המידע הרגיש. השימוש בכלים אלה משנים את כללי המשחק בשני התחומים.” 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן