חדשותסטארטאפ ניישן

Zoho מתמודדת עם הפערים בשוק הפיתוח המהיר עם New Creator Platform

פלטפורמת הפיתוח האחודה החדשה מביאה את 15 שנות המומחיות של החברה בפיתוח מהיר, מעצימה צוותי IT והן משתמשים עסקיים לבנות פתרונות מתוחכמים, מודרניים ותואמים, עם חוויית יצירה ללא קוד מאובטחת, קלה לשימוש ומותאמת לפתרון אתגרים עסקיים

Zoho Corporation, חברת טכנולוגיה גלובלית מובילה, הכריזה על הגרסה העדכנית ביותר של פתרון הפיתוח המהיר שלה, Zoho Creator Platform, פתרון מוכלל המגשר על הפער בין משתמשים עסקיים וצוותי IT על כשהוא מספק חוויית פיתוח ללא קוד שזמינה גם למי שאינו מומחה טכנולוגי. ארגונים מתמודדים כיום עם ביקוש גואה לתוכנה עסקית חדשה, אך פלטפורמות פיתוח מהיר קיימות הזמינות למשתמשים עסקיים מקלות על בניית אפליקציות בסיסיות בלבד, וחסרות את התחכום הנדרש לפיתוח כלים מקצה לקצה המוכנים להתאמה. הפתרונות הקיימים בשוק, שתוכננו במיוחד עבור משתמשים עסקיים, אמנם מקלים על בניית אפליקציות בסיסיות, אך הן חסרות את המורכבות הדרושה לפיתוח כלים שמאפשרים לארגונים להבטיח ניהול ריכוזי ניתן להתאמה.

Zoho Creator Platform נותנת מענה לצרכים של משתמשים עסקיים וצוותי IT כאחד, והיא תומכת בכל הרמות הבנייה, הניהול, השילוב והאנליטיקה כדי לספק חוויית פיתוח מהיר מלאה המאפשרת פריסה מהירה פי 10 מכל פתרון אחר בשוק. הדמוקרטיזציה של הגישה לכלי פיתוח מהירים מאפשרת למשתמשי IT ועסקים לעבוד במקביל כדי ליצור ולפרוס אפליקציות מותאמות, תוך התמודדות קלה יותר עם אתגרי הפעולה ההדדית, ההרשאות וכן הציות לרגולציות.

“כרגע אין בשוק פתרון פיתוח מהיר שמאפשר למשתמשים עסקיים ול-IT לבנות באמת פתרונות עסקיים מקצה לקצה”, אמר ראג’ו וגסנה, אוונגליסט ראשי, Zoho Corporation. “עם עדכון זה, Zoho Creator Platform משלבת פיתוח יישומים, אינטגרציה, מיכון תהליכים, בינה עסקית ואנליטיקה לפלטפורמה אחת ובו זמנית מאפשרת לצוותי ה-IT לנהל את אתגרי האבטחה, התאימות הרגולטיבית והמשילות ללא מאמץ. ארגונים יכולים כעת למנף פתרון אחוד לכולם עבור כל צרכי הפיתוח מהיר שלהם, תוך הרחבת היכולת של כל העובדים להציע חדשנות”.

Zoho Creator Platform משלבת נתונים ותהליכים דיגיטליים כדי להקל על יצירת פתרונות זריזים באמת עבור משתמשים עסקיים וצוותי IT כאחד. מפתחים עסקיים יכולים כעת לבנות בקלות ובמהירות פתרונות מותאמים כולל אפליקציות, אינטגרציות, אנליטיקות ומיכון תהליכים ללא תלות גדולה בצוותי IT או בהכשרה שגוזלת זמן. עבור בעלי עניין ב-IT, הפלטפורמה מספקת כעת בקרות משילות וניהול עמוקות יותר, מבלי להתפשר על מיכון, תובנות מונעות נתונים, יכולות התאמה אישית והיכולת להשפיע על הכנסות וצמיחה. המשתמשים העסקיים וה-IT יכולים ביחד לפרוס במהירות פתרונות מאובטחים ודינמיים שנבנו להתאמה אוטומטית, כך שארגונים יכולים להתמקד בפתרון בעיות עסקיות ולחפש הזדמנויות חדשות.

“היינו זקוקים לפתרון מלא כדי לפתור קשיים תפעוליים ספציפיים, כולל היעדר תקשורת יעילה וחוסר יכולת לפקח על העובדים ביעילות. פלטפורמת היוצר של Zoho אפשרה לנו לבנות כלים הקשריים חדשים המאחדים ערוצי תקשורת מבולבלים, הופכים תהליכים לאוטומטיים ומשתלבים בצורה חלקה במערכת הקיימת שלנו”, אמר גוראב קקאר, מנהל תהליכי מערכת ב- Emirates Logistics. “בנוסף, הפלטפורמה החדשה העניקה למנהלים ספציפיים גמישות רבה יותר ביישום תהליכים חדשים באמצעות ארגז החול ואפשרויות המשתמש להדגמה כדי לשמור על אבטחת הנתונים שלנו תוך מתן תובנות עסקיות חשובות. יחד, אנו מסוגלים לתמוך טוב יותר בעובדים כדי להיות פרודוקטיביים יותר, ולאפשר להם לשתף פעולה ולזהות הזדמנויות לשרת טוב יותר את עצמם ואת הלקוחות”.

“עם גרסה זו של Creator, Zoho מעבירה את הדגש הנמוך שלה מיישומים לפתרונות עסקיים”, אמר ג’ייסון בלומברג, נשיא Intellyx, חברת מחקר בתעשייה. “Creator מסייע לבעלי עניין עסקיים ואנשי IT לשתף פעולה כדי לשלב יישומים, בינה עסקית וניתוח, ולעבד אוטומציה לפתרונות עסקיים מקצה לקצה. היוצר פשוט מספיק עבור צוותים לא טכנולוגיים ובמקביל חזק מספיק כדי לטפל בתרחישי זרימת עבודה מורכבים בסביבה מאובטחת ומדרגית.”

תחומי החדשנות העיקריים בפלטפורמת היוצר החדשה כוללים:

להרחיב את בניית האפליקציות לבניית פתרונות

בונה פתרונות אחוד – ליצור, לשלב, לנתח ולנהל פתרונות עסקיים מותאמים בקנה מידה גדול מלוח מחוונים אחד. מעבר חלק בין אלמנטים שונים, עם יכולת פעולה הדדית עמוקה בין היכולות, ועם אמצעי בטיחות מובנים עבור צוותי IT כדי להניע תוכניות פיתוח פנימיות כלל ארגוניות.

בינה מלאכותית (AI) – סייעת הבינה המלאכותית החכמה (Zia) של Zoho מאפשרת כעת למפתחים לייבא נתונים מכל מקום, לנקות ולשנות אותם בלחיצה אחת, לבנות מודלים של נתונים ולזהות באופן אוטומטי קשרי נתונים באמצעות ייבוא ​​חכם. מטלות בינה מלאכותית כגון אנליטיקת חיזוי, מיצוי מילות מפתח, ניתוח סנטימנטים, זיהוי תווים אופטי וזיהוי אובייקטים מובנים בממשק המשתמש ככלי גרירה ושחרור כדי להקל על הפריסה.

תכנון תהליכים – אמצעי בנייה אינטואיטיבי המבוסס על גרירה ושחרור של אלמנטים באופן גרפי שמהווה העתק מקוון של תהליכים עסקיים בו מציינים כל שלב, הקצאת אחריות בין בעלי עניין והגדרת מיכון פעולות על סמך תנאים מוגדרים מראש. משתמשים יכולים כעת לזהות צווארי בקבוק ולקבל תמונה ברורה כדי להקל על מדרגיות עבור הצרכים העסקיים המתפתחים.

פונקציות משופרות לעבודה ללא שרת – מפתחים יכולים כעת לכתוב, לאחסן ולבצע בלוקים של קוד הניתנים לשימוש חוזר ב- Zoho Creator Platform על ידי שימוש ב-Deluge, Java או Node.js. פונקציות אלו מעודדות את צוותי ה-IT והעסקים לעבוד יחד כדי לבנות מהר יותר אפליקציות ארגוניות ניתנות להרחבה עם תחזוקה קלה.

בניית אקו סיסטם מקושר של פתרונות לחוויה חלקה

מודל נתונים אחוד (UDM) – נקודות נתונים לא מסומנות, פורמטים מגוונים של נתונים ומשטחי אפליקציות מתפתחים מוסיפים שכבות של מורכבויות קשות לפתרון לאינטגרציה של הנתונים, וכתוצאה מכך לתוצאות עסקיות לא ממוטבות. מודל ענן אוניברסלי נכלל כעת כדי לעזור למפתחים ליצור העברת נתונים מאובטחת על ידי מיכון של פרוטוקולי אינטגרציית נתונים עם ארכיטקטורת נתונים אחודה ומעל 600 מחברי הכנס והפעל כדי להקל על האינטגרציה של הנתונים עבור המשתמשים.

לוח מחוונים למצב האינטגרציה – למשתמשים יש נראות מלאה לגבי מידת האיכות של כל האינטגרציות באמצעות עם לוח מחוונים ייעודי חדש. לוח המחוונים של המצב מספק ממצאים מרכזיים על הביצועים האחרונים, סטטיסטיקות אודות הצלחות וכישלונות, וחיבורים מובילים המאפשרים זיהוי ופתרון שגיאות מוקדם כדי לאפשר לארגונים לגלות שגיאות ולפתור אותן מהר יותר.

מנוע אנליטיקה ובינה עסקית מובנה – מנוע בינה עסקית ואנליטיקה מהשורה הראשונה בתעשייה הוא חלק בלתי נפרד כעת מ-Zoho Creator Platform, והוא מאפשר למשתמשים להפיק תובנות עסקיות מהנתונים שנמצאים באפליקציות שלהם מבלי לדאוג להכניס מנוי נוסף לתמונה. תפקודי בינה עסקית מתקדמת כמו אנליטיקת חיזוי, התראות נתונים, ניתוח של תרחישי מה אם, מיזוג נתונים ואנליטיקה מבוססת שיחות נתמכים כעת בפלטפורמת הפיתוח המהיר.

שליטה מוגברת עבור IT עם ADLM מקצה לקצה

משילות מרכזית – כדי לעזור ל-IT לנהל פיתוח מהיר, תכונות כגון בקרות גישה מבוססות תפקידים, מסלולי ביקורת מקיפים ואפשרויות גיבוי, IDE של יישומים, לוחות מחוונים לצפייה וניהול משתמשים, לוח מחוונים לחיוב, אפשרויות התאמה אישית כגון לוקליזציה, התאמה אישית של מיתוג ועוד, זמינים כעת בפלטפורמת הפיתוח המהיר.

סביבות – מפתחים יכולים כעת להפעיל פתרונות בסביבות שונות של בחירה – פיתוח, היערכות (בדיקה) או ייצור – בלחיצה אחת המבוססת על מוכנות הפתרון. הדבר מאפשר למשתמשים להוסיף תכונות ברציפות או לבצע שינויים מבלי להפריע לאפליקציה הקיימת בייצור. הסביבות תומכות גם בגישה מבוססת תפקידים כדי לעזור למפתחים עסקיים לדמות אימות חוויה ספציפי למשתמש

סיוע משולב בתקשורת ובשיתוף פעולה – לעתים קרובות, מפתחים עסקיים נתקעים בשלב הבנייה עם מכשולים קלים, במיוחד כאשר הם חדשים בפלטפורמה. על מנת לשפר את התקשורת ושיתוף הפעולה, תקשורת משולבת מאפשרת העברת הודעות, שליחת קבצים, שיתוף מסכים ויכולת לבצע שיחות שמע ווידאו.

תמחור פלטפורמת היוצר של Zoho

 התמחור מתחיל ב-25 דולר ארה”ב (USD) לעובד, עם תקופת ניסיון של 15 יום זמינה.

Zoho מתחייבת לפרטיות 

Zoho מכבדת את פרטיות המשתמשים ואין לה מודל של הכנסות מפרסומות באף חלק מהעסק שלה, כולל המוצרים החינמיים שלה. יותר מ-75 מיליון משתמשים ברחבי העולם, על פני מאות אלפי חברות, מסתמכים על Zoho מדי יום כדי לנהל את העסקים שלהם, כולל Zohoעצמה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן