חדשות

TrueCommerce מינתה את רנדי קוראן למנכ”ל

מוביל טכנולוגיה ותיק שיוסיף תמיכה לחברה כדי להניע תמורה גדולה עבור לקוחות גלובליים

TrueCommerce, ספקית גלובלית של קישוריות, אינטגרציה ופתרונות מסחר אחודים עבור שותפים מסחריים, הודיעה כי רנדי קוראן ((Randy Curran מונה למנכ”ל וחבר מועצת המנהלים, בתוקף החל מה-1 ביוני 2022.

“אנחנו גאים להפליא בצמיחה שחווה TrueCommerce”, אמר ריאן הארפר, שותף כללי ב-Welsh, Carson, Anderson & Stowe (WCAS) וחבר במועצת המנהלים של TrueCommerce. “אנחנו בטוחים ש-TrueCommerce תאיץ במסלול הזה כלפי מעלה בהדרכתו של רנדי. הוא מנהיג מוכח עם רקע נרחב בהובלת חברות לשלבים הבאים של צמיחה ומצוינות תפעולית”.

הצמיחה של TrueCommerce מיוחסת למספר גורמים. עם רכישת DiCentral הכפילה החברה את מספר העובדים שלה, הגדילה את בסיס הלקוחות שלה ב-40% והרחיבה את נוכחותה ברחבי אמריקה הצפונית והדרומית, אירופה ואזור אסיה פסיפיק. היא גם השקיעה בפיתוח הפלטפורמה הגלובלית והמוצרים שלה, וחוותה עלייה של 24% בסך החיבורים לרשת הגלובלית שלה, במונחים של שנה לשנה, וכן גידול של 25% בנפח הנתונים הכולל ב-TrueCommerce Commerce Network בהשוואה ל-2020.

מר קוראן הוא מנהיג טכנולוגי ותיק עם ניסיון של עשרות שנים בשינוי והנעת חברות בינלאומיות בצמיחה גבוהה להצלחה. לאחרונה הוא שימש כשותף תפעולי ב-WCAS, חברת השקעות מבוססת הון פרטי מובילה בארצות הברית ובעלת מניות רוב ב-TrueCommerce. לפני Welsh Carson, מר קוראן שימש כמנכ”ל OHL, Inc (נרכשה מאוחר יותר בידי GEODIS), המחסן הלוגיסטי לצד שלישי (3PL) הרביעי בגודלו בארצות הברית, שם הוא יצר התאמות בקרב צוות ההנהלה והוביל את שיפור מערכות המידע ששרתו לקוחות ועובדים. מר קוראן שימש גם בתפקידי מנכ”ל ב-ITC^Deltacom, Inc (כיום Deltacom), ICG Communications, וב-Thermadyne Holdings, Inc. הוא סיים את לימודיו באוניברסיטת דיפאו עם תואר ראשון בכלכלה ויש לו תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת לויולה.

“TrueCommerce נמצאת בחזית שוק טכנולוגיות שרשרת האספקה, ובכלכלה גלובלית המחייבת פתרונות שרשרת אספקה ​​אמינים שפועלים באופן חלק, הזדמנויות הצמיחה של החברה הן אדירות”, אמר מר קוראן. “אני גאה להצטרף לצוות המוכשר הזה כדי להניע בהצלחה את הצלחת הלקוחות, ההטמעה, תמיכה והפיכת TrueCommerce ליעד תעסוקתי”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן