חדשות

Tradu: פלטפורמת מסחר חדשה וחזקה לנכסים מרובים

Tradu היא פלטפורמת מסחר מתקדמת ומרובת נכסים המיועדת לשימוש סוחרים ומשקיעים פעילים. הפלטפורמה מציעה אלפי נכסים סחירים* הכוללים מניות רשומות, סחורות, מטבעות קריפטוגרפיים, CFDs, מט”ח, איגרות אוצר ומדדים. הפלטפורמה תושק בבריטניה בדצמבר לפני השקתה בשאר חלקי העולם במהלך החודשים הקרובים. Tradu היא חלק מ-Stratos Group International, LLC (“Stratos”), חברה בת בבעלות מלאה של Jefferies Financial Group Inc. (“Jefferies”) (NYSE: JEF).

בעבר, מסחר בנכסים מרובים הצריך ניהול חשבונות ואפליקציות סלולריות רבות או שימוש מורכבת אחת שהציעה חוויית שימוש שונה לכל סוג נכסים. Tradu מגדירה מחדש את תחום המסחר כשהיא מציעה ללקוחותיה פלטפורמה אינטואיטיבית ומתקדמת עם חווית מסחר טובה במיוחד בכל אחד מהשווקים בהם מתקיים המסחר, הכל מפורטל אחד שניתן לגשת אליו באמצעות אפליקציה לנייד ופלטפורמות אינטרנטיות.

פלטפורמת המסחר מרובת הנכסים מציעה מסחר במניות נסחרות, שווקי מטבעות קריפטוגרפיים ומסחר ב-CFD כולל היכולת למנף מניות, מדדים, סחורות, מט”ח ומטבעות קריפטוגרפיים*. ובנוסף למסחר בנכסים מרובים, הארנק האלקטרוני של Tradu* מציע ללקוחות את הנוחות של כרטיס חיוב וירטואלי ופיזי, כמו גם העברות נטולות שיבושים בין חשבונות מסחר וחשבונות ארנק אלקטרוני.

Tradu משלבת בין גישה עמוקה לשוק, טכנולוגיה מתקדמת, עשרות שנים של מומחיות במסחר ותמחור ברמה המוסדית והיא מציעה פלטפורמה חדשנית ויצירתית לה סוחרים ומשקיעים פעילים זקוקים. לקוחות יכולים לסחור במגוון נכסים על בסיס מסחר ממונף וגם על בסיס לא מסחר ממונף, עם תמחור תחרותי ושקוף ותמיכה מותאמת אישית הכוללת שירות לקוחות אנושי, נגיש ומיומן.

ברנדן קאלן, המנכ”ל ציין: “Tradu נוצרה על ידי סוחרים עבור סוחרים, במטרה לספק להם את הפלטפורמה שמגיעה להם – כזו שמציעה גישה למגוון שווקים, והכל מאפליקציה אחת חזקה ואלגנטית. חלק גדול מדי של ענף המסחר הקמעונאי התמקד בגימיקים, ברדיפה אחר מגמות ובמשחוק. אנו מרכזים את מאמצינו במתן שירות לצורך של הסוחרים, אנו מציעים מחירים תחרותיים, כלי מסחר מקצועיים וצוות שירות לקוחות השואף למצוינות. Tradu משיקה את השלב הבא במסחר מהנייד ללקוחות בבריטניה ובקרוב תרחיב את פעילותה לכל רחבי העולם”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן