חדשות

The Armored Group, LLC מקבלת הזמנה עבור כלי רכב מותאמים אישית להגנה על נוסעים

The Armored Group, LLC (“החברה” או “TAG”) הודיעה היום כי קיבלה הזמנה בסך של כ-4.36 מיליון דולר לאספקת מספר כלי רכב מותאמים אישית להגנה על נוסעים עבור משרד החוץ של מדינה במזרח התיכון.

Beau Gailey, סגן נשיא בכיר ב- TAG, LLC ציין, “אנו גאים לתמוך בלקוח זה ולהרחיב את היכולות שלנו כדי לתמוך במשימות הדיפלומטיות שלהם ברחבי העולם. זהו חוזה שבונה על הניסיון שלנו במחלקת המדינה והאו”ם של ארצות הברית באספקת כלי הרכב הטובים ביותר מסוגם להגנה על נוסעים”.

רכבי הגנה על נוסעים למשימות דיפלומטיות ברחבי העולם, הוא יכולת הליבה של TAG. הזמנה זו כוללת רכבי ספורט (רכבי שטח) ומכוניות סדאן המותאמות לצרכי המשימה, כמו גם תמיכה במשלוח ותחזוקה ברחבי העולם.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן