חדשות

Starr Insurance Companies מתרחבת בתאילנד

(Starr Insurance Companies (Starr הודיעה על הסכם עם (FPG Insurance Holdings Limited (HK) (FPG ובעלי מניות תאילנדים מקומיים לרכישת (FPG Insurance Public Company Limited (FPG Thailand, חברת ביטוח כללי תאילנדית, ללא ביטוחי חיים, יחד עם גורמים תאילנדים מקומיים.

ההשקעה של Starr תוחזק בידי חברת הביטוח שלה בברמודה, Starr Insurance & Reinsurance Limited. העסקה צפויה להיסגר ברבעון השני של 2022, בכפוף לתנאי סגירה מסוימים המקובלים, לרבות כל אישור רגולטורי נדרש.

“תאילנד היא שוק ביטוח חשוב וצומח במהירות – אחת מאבני היסוד של כלכלת דרום מזרח אסיה”, אמר מוריס ר. גרינברג, יו”ר ומנכ”ל Starr. “אסיה חשובה הן מבחינה מסחרית והן מבחינה תרבותית עבור Starr, שכן אנו מתחקים אחר שורשינו לחברה בבעלות אמריקאית שנוסדה בשנחאי לפני יותר מ-100 שנה. אנו מצפים לשרת את הצרכים של חברות תאילנדיות וצרכנים מקומיים באמצעות יכולת הביטוח החדשה הזו”.

דייוויד זוליג, יו”ר אזורי של FPG, אמר, “עסקה זו משקפת את מעמד הזכיינים שלנו והיא תוצר של העבודה הקשה, ההתמדה והנחישות של הצוות ב-FPG Thailand למרות תנאי השוק המאתגרים. הצוות נרגש ומוכן לעבוד עם Starr כדי להביא את החברה לשלב הבא”.

Starr מצפה לחזק את היצע הפתרונות המקומיים עם מוצרי ביטוח מסחרי מותאמים ומוצרי תאונות ובריאות ומתכננת להמשיך ולצמוח עד למרב האפשרי על ידי גיוס ופיתוח כישרונות ביטוח תאילנדי מקומיים. בעבר, Starr תמכה בשוק הביטוח התאילנדי בעיקר באמצעות אספקת מוצרי ביטוח משנה, לרבות פתרונות סיכון טכני, נפגעים, ימיים ומוצרי תאונות ובריאות.

ג’רארד פנפאד’ר מ-Huntington, היועצים האסטרטגיים של FPG, אמר, “זו תוצאה פנטסטית עבור Starr והן עבור FPG. אנו מאמינים ש-Starr היא הבית האידיאלי עבור FPG Thailandלבניית קנה מידה גדול, ולהרחבת היכולות וההפצה, תוך הבאת חדשנות לשוק”.

על פי דו”ח שפרסמה לאחרונה סוכנות הדירוג AM Best, בשנת 2021 הוערך שוק ביטוחי החיים של תאילנד ב-253 מיליארד באט תאילנדי  (8.3 מיליארד דולר) במונחים של פרמיה ישירה שנכתבה.

מטה המבצע צפוי להישאר בבנגקוק.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן