חדשותסטארטאפ ניישן

SolarWinds תציג פתרונות תפעול IT בשבוע הטכנולוגיה GITEX 2021

פתרונות הניהול לתפעול ה-IT עטורי הפרסים מבית SolarWinds תומכים בשינוי אותו דורשת כיום הכלכלה הדיגיטלית

(SolarWinds (NYSE: SWI, ספקית מובילה של תוכנה לניהול ה-IT שהינה פשוטה, רבת עוצמה ומאובטחת, הכריזה כי היא לוקחת חלק בשבוע הטכנולוגיה GITEX הנערך בימים 21-17 באוקטובר בדובאי, איחוד האמירויות. בדוכן שלה בתערוכה, H8-A30, מציגה SolarWinds יחד עם שותפי ההפצה מוסיפי הערך שלה באזור, Spire Solutions ו-Clever Solutions, את התוספות האחרונות לפורטפוליו פתרונות הניהול לתפעול ה-IT (ITOM) של SolarWinds.

אירוע GITEX 2021 מציין את יובל הזהב של איחוד האמירויות, בתקופה בה כלכלות חדשניות ועוצמתיות יותר ברחבי איחוד האמירויות הערביות, סעודיה, בחריין ואפריקה משתפות את החזיונות שלהן לגבי ההמרה הדיגיטלית של מדינותיהן. ב-GITEX תציג SolarWinds את פורטפוליו פתרונות ה-ITOM הרחב שלה שנועדו לניטור וניהול ה-IT, וכדי לספק נראות ושליטה מלאה על פני ארכיטקטורות מרובות-עננים ומרובות מיקומים.

“היכולת לנהל נתונים בצורה יעילה מעולם לא הייתה חשובה יותר, ולכן אנו נרגשים במיוחד להציג את המוצרים והפתרונות שלנו בשבוע הטכנולוגיה של GITEX”, אמר לודוביץ’ נבאו, סגן נשיא הקבוצה, מכירות באירופה, המזרח התיכון ואפריקה, SolarWinds. “האירוע השנה מתמקד בתהליך ההמרה של הכלכלות הדיגיטליות במזרח התיכון ובאפריקה ומדגיש את נושאי אבטחת הסייבר הלוחצים ביותר העומדים בפני ממשלות וארגונים. SolarWinds יכולה לסייע לארגונים להתמודד עם אתגרי ההמרה הדיגיטלית באופן ישיר, עם מגוון כלים עוצמתיים להפליא שנבנו לספק את כל התכונות הנדרשות כדי לאמץ את הדיגיטליזציה יחד במקום אחד”.

ניהול תפעול ה-IT של SolarWinds

היתרונות המרכזיים של פתרונות ה-ITOM מבית SolarWinds כוללים את היכולת לפקח, לנהל ולאבטח יישומים ותשתיות באופן מרכזי על פני ארכיטקטורות מודרניות, מרובות עננים ומרובות מיקומים.

למקצועני הטכנולוגיה המשתתפים ב-GITEX יש הזדמנות לפגוש את סאשה גיזה, ה-Head Geek™ של SolarWinds ומומחה התשתיות כשהוא מציג ומדגים את העומק והרוחב של התמיכה שמציע פורטפוליו ה-ITOM של SolarWinds, כולל הכלי החינמי החדש SolarWinds® DBA xPress ל-DataOps וכן הכלי הנוסף שזה עתה הושק, SolarWinds Database Insights for SQL Server®. איחוד התכונות והתפקודיות של SolarWinds Database Performance Analyzer (DPA) עטור הפרסים ושל SolarWinds SQL Sentry® למוצר בהרשאה אחת, הופך את Database Insights for SQL Server לרלוונטי מתמיד, ומספק נתונים מעמיקים וסביבתיים אותם צריכים הצוותים כדי למטב את הביצועים של Microsoft® SQL Server ופלטפורמות בסיסי נתונים מובילות אחרות הפועלות באופן מקומי, בענן או בסביבות היברידיות.

העבודה עם Spire Solutions  ו-Clever Solutions

שותפי ההפצה המעניקים ערך מוסף, Spire Solutions  ו-Clever Solutions, מציגות באירוע השנה לצד SolarWinds. עם התמקדות בניידות עתידית, אבטחת סייבר, כלכלת נתונים, טלקום וערים דיגיטליות, היכולת לגשת לתובנות מעמיקות לגבי תשתיות אבטחה היא קריטית מתמיד עבור לקוחות במזרח התיכון ובאפריקה. פתרונות האבטחה הארגוניים של Spire מותאמים כדי להתגבר על פרצות אבטחה ארגוניות ולמנוע הפרעות בתשתיות קריטיות, דליפת נתונים וגניבת נתונים.

בעבודה עם ארגונים קטנים, בינוניים וגדולים, מוסדות חינוך, סוכנויות ממשלתיות, אירוח, רפואה ומול צרכנים, Clever Solutions בנוסף ממוקמת בצורה מושלמת כדי לסייע ללקוחות שלהם להתפתח בכל הנוגע להמרה בכלכלות דיגיטליות. Clever Solutions מספקת תמיכה בניהול IT, ייעוץ והדרכה שיכולים לסייע ללקוחות להתגבר על האתגרים הגדולים ביותר שמוצבים בידי ההמרה הדיגיטלית, כולל מתקפות סייבר, עבודה היברידית ומרוחקת ומיכון.

“ככל שיותר ארגונים מתקדמים לקראת כלכלות דיגיטליות, המורכבות הופכת לאתגר גדול יותר ויותר”, הוסיף נבאו. “הנוף הטכנולוגי ממשיך להתרחב וככל שארגונים מתקדמים לקראת מודל מבוזר יותר, הניטור, ניהול ואבטחת תשתיות החברה הופך להיות קשה יותר. לכן שותפויות עם חברות כמו Spire Solutions ו-Clever Solutions חשובות לנו, והן מסייעות ללקוחות לקבל את הערך הרב ביותר מהפתרונות שלנו כדי להשיג את המטרות העסקיות שלהם”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

קריאה נוספת
Close
Back to top button
דילוג לתוכן