חדשות

Sensi.ai משלימה סבב גיוס A בסך 14 מיליון דולר בהובלת Entrée Capital

סבב הגיוס יתמוך במינוף הצמיחה המהירה של החברה בשוק הסיעוד בארה”ב

Sensi.ai, פלטפורמת טיפול וירטואלי המופעלת ע”י בינה מלאכותית המיועד לטיפול בגיל השלישי, מודיעה היום על השלמת סבב גיוס A בסך 14 מ’ ד’ בהובלת Entrée Capital. בסבב השתתפו המשקיעים הקיימים ,Flint Capital Homeward Ventures, כמו גם המשקיעים החדשים; Almeda Ventures, Operator Partners, Jibe Ventures ויוסי מטיאס (Google Health AI). 
הגיוס יתמוך בהתרחבות החברה בשוק הטיפול הביתי לגיל השלישי בארה”ב, לצד המשך פיתוח והעמקת היכולות הטכנולוגיות של הפלטפורמה.

Sensi הינה פלטפורמת הטיפול הביתי הוירטואלית הראשונה בעולם המבוססת על בינה מלאכותית. הפלטפורמה נועדה לסייע לארגוני סיעוד לאפשר לגיל השלישי להשאר בבית לאורך זמן, במטרה למזער אשפוזים חוזרים. Sensi מאפשרת לארגונים להציע פתרון היברידי והוליסטי לטיפול בבית, המשלב נוכחות פיזית ע״י מטפל בבית הזמן (תחת בקרת איכות מתמדת), לצד שירותי תמיכה וירטואליים 24/7. הפלטפורמה הייחודית של Sensi מבוססת על ניתוח אודיו שפותח ואומן עבור סביבות טיפול, המסוגל לנתח באופן אוטומטי אירועים ומגמות (בין נפשיות או פיזיות) מתוך סביבת הטיפול, לספק תובנות מעמיקות המסייעות לארגוני הסיעוד לשפר משמעותית את מערך הטיפול של לקוחותיהם, ולתת למשפחות את הביטחון והשקט הנפשי שיקיריהם בידיים טובות. 

הפתרון שמציעה Sensi מאפשר לארגוני הסיעוד להתגבר על המחסור העולמי העצום בכ״א ע”י יצירת מנגנון טיפול מרחוק, ובכך הרחבת השירות שלהם מעבר לטיפול הפיזי. כמו כן, Sensi מציעה לארגונים שקיפות חסרת תקדים לצרכיו האמיתיים של כל מטופל ויכולת להעניק טיפול מותאם ומדויק יותר, תוך עידוד וטיפוח עצמאות בסביבה בטוחה יותר לבני הגיל השלישי כשהם נמצאים מחוץ לשעות הטיפול.

רומי גובס, מייסדת ומנכ״לית סנסי, קרדיט: שחר דקל

“החזון שלנו הוא לייצר שינוי משמעותי בשוק שירותי הטיפול הביתי לגיל השלישי תוך עמידה בביקוש הגובר לשירותי סיעוד בבית”, אמרה רומי גובס, מנכ”לית Sensi.AI. “אוכלוסיית העולם מזדקנת. בשנת 2030 לראשונה יהיו יותר אנשים מעל גיל 60 מאשר בני 18 ומטה בארה״ב, אבל אנחנו, כחברה, לא השכלנו לבנות את התשתית האנושית הנדרשת לתת להם את הטיפול לו הם זקוקים. אנו מסתכלים על תעשייה שתתמודד עם אתגרים חסרי תקדים בעוד מספר שנים בלבד. בשל כך, אנו רואים שארגוני הסיעוד מגדילים את ההשקעה שלהם בטכנולוגיה, מה שמביא לביקוש משמעותי הולך וגובר למוצרים ולשירותים שלנו. יש לנו הזדמנות אדירה לסייע במזעור הפער בין ההיצע והביקוש בתעשיית הטיפול בגיל השלישי, ולהבטיח טיפול טוב יותר לאורך זמן”.

“התרשמנו מהחזון והגישה של Sensi לפתרון בעיה אקוטית ואקטואלית”, אמר ערן ביילסקי, שותף ב-Entrée Capital. “סנסי עומדת בכל הדרישות שלנו כשאנו משקיעים בחברות יוצאות דופן שמובלות על ידי צוות מייסדים חזק. שוק הטיפול בגיל השלישי הוא שוק של טריליון דולר, כך שההזדמנות לקדם פתרון מאוד נחוץ, שבד בבד גם הופך את העולם למקום טוב יותר, זו זכות גדולה”.

“Sensi נמצאת בפוזיציה מצויינת למנף את הצמיחה של תעשיית ה-age-tech, ואנו גאים להמשיך לתמוך בחברה כשהיא מחזקת את מעמדה בתעשיית הטיפול הסיעודי”, אמר סרגיי גריבוב, שותף ב-Flint Capital. “סבב המימון הזה יאפשר לסנסי להמשיך לפתח את הטכנולוגיה שלה, להגדיל את הצוות ולהתרחב ללקוחות ולוורטיקלים נוספים בשוק הסיעוד, ובכך להשפיע עוד יותר על חייהם של זקנים ובני משפחותיהם”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן