Screenz Live חילקה מעל מיליון דולר ליוצרים ישראלים מאז השקתה לפני כעשרה חודשים

אלי אוזן, באדיבות: The Box Group

מעל 100 אלף כרטיסים נמכרו לקורסים והרצאות מאת 400 יוצרים שונים במרקט-פלייס המוביל בישראל לתוכן וידאו. בימים אלו מושקת הפלטפורמה גם בארה”ב 

מאז השקת זירת המסחר סקרינז לייב (Screenz Live) בתחילת השנה, הרוויחו בה יוצרים ישראלים כ-4 מיליון שקלים בעמלות ממכירת התכנים שהם יוצרים ומעלים אונליין. הפלטפורמה מציעה מעל 2000 שעות תוכן הכוללות הרצאות וקורסים בנושאי מדע, טכנולוגיה, עסקים, פסיכולוגיה, פילוסופיה, תרבות, ספרות ושירה, היסטוריה, אימוני ספורט, יוגה ומדיטציה ועוד מגוון נושאים מרתקים הקשורים להתפתחות אישית. מאז הושקה הפלטפורמה באוקטובר 2020 נרכשו בה כ-100 אלף כרטיסים.

סקרינז לייב אינה גובה כסף מהיוצרים על העלאת התכנים בפלטפורמה ובנוסף, הקימה החברה אולפנים מקצועיים עבור היוצרים לשימוש ללא תשלום, במטרה לסייע ליוצרים להוציא את התוצרים הטובים ביותר. החברה גובה כ-20%-40% עמלה ממכירת כרטיסים, כאשר כל שאר ההכנסות עוברות ישירות ליוצרים. 

לפלטפורמה תהליך סינון קפדני, ולאחר אישור היוצר היא מאפשרת חופש פעולה מלא לנהל, לשדר ולשווק אירועי אונליין ולהפוך לגוף שידור עצמאי. המערכת מאפשרת לכל יוצר לפתוח ולשדר הרצאות וקורסים באופן פשוט ומהיר, למכור כרטיסים או אפילו מנויים לערוץ וליהנות מהכנסות מיידיות. המערכת מאפשרת שידור למספר צופים בלתי מוגבל, צ’אט קבוצתי מתקדם וצ’אט צופים פרטי, מעבר לחדרים פרטיים, חלוקה לקבוצות והכרות עם אנשים חדשים. הצפייה בתכנים השונים מתאפשרת מהטלוויזיה, מהמחשב או מהטלפון הנייד.

כ-400 יוצרי תוכן כבר העלו הרצאות, קורסים וסדנאות לפלטפורמה וביניהם – רוני קובן, אתגר קרת, ד”ר חיים שפירא, פרופ’ יורם יובל, מאיר שלו, פרופ’ מורן סרף, גיורא איילנד, אושרת קוטלר, אשכול נבו, ניסים אמון, דורון פישלר, ליאור דיין, עדנה מזי”א, סנדרה שדה, גיל שוחט, שרה אנג’ל, גיורא איילנד, עומר פרלמן, יובל שמלא ורבים נוספים.

בימים אלו מושקת הפלטפורמה בארה”ב ומציעה מגוון תכנים לקהל דובר האנגלית. בין היתר, ניתן למצוא הרצאה של הזמרת עטורת השבחים מישל ויליאמס, חברת להקת דסטניז צ’יילד, שמקיימת את מסע השקת הספר החדש שלה דרך סקרינז לייב, זאת לצד מאסטר קלאס בן 11 פרקים של חוקר המוח פרופ’ מורן סרף (יועץ לחברת נוירולינק של איילון מאסק), סדנת התפתחות אישית עם המנטור המוביל בעולם טוני רובינס,  תכנית טבע בהשתתפות השחקנית ההוליוודית לילי טיילור וחוקר הטבע בעל השם העולמי קייסי מקפרלנד, הטניסאי אנדי רודיק, פרופ׳ אמנדה ראסל ועוד מגוון הרצאות, סדנאות והופעות.

סקרינז לייב הוקמה על בסיס טכנולוגיות שפותחו במשך שנים ב Screenz Cross Media המתמחה בשידור דיגיטלי ואינטראקטיבי עם למעלה מ-25 מיליון משתמשים ברחבי  העולם עד היום. באמצעות פיתוח פלטפורמות ופורמטים אינטראקטיביים המאפשרים לשדר, לצפות, להשתתף ולתקשר עם מיליוני משתמשים בו זמנית. בין לקוחות נמנים גופי השידור והתוכן המובילים בעולם בין לקוחות החברה – Viacom, Fox, Disney, ABC, Sony ועוד. 

Screenz Live נמצאת בבעלות קבוצת The Box, המחזיקה בין השאר את משרד הפרסום TBA, פלטפורמת הכרטיסים Eventer,  סטודיו לפיתוח Rabbi Interactive, חברת Storycards וגוף ההשקעות TLV MEDIA LAB המתמקד בהשקעה בשלבים מוקדמים של סטארטאפים ומיזמים טכנולוגים. 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
Exit mobile version