חדשות

Redwood Logistics מאפשרת גישה חלקה לפלטפורמת ההובלה

Redwood Logistics מאפשרת גישה חלקה לפלטפורמת ההובלה כשירות של Freightos.com מכל TMS עולמי באמצעות RedwoodConnect™

יבואנים ויצואנים בכל הגדלים יכולים כעת לשלוט בתנודתיות חסרת התקדים בשרשרת האספקה ​​עם שילוב רב עוצמה של פלטפורמת המשלוח B2B של Freightos.com באמצעות iPaaS של Redwood

Redwood Logistics) Redwood), מחברות שרשרת האספקה ​​והלוגיסטיקה הצומחות ביותר בעולם, הכריזה על שיתוף פעולה עם Freightos.com, פלטפורמת הזמנת מטענים עולמית מקוונת, המאפשרת למשלחים עולמיים בכל הגדלים לחבר כל מערכת לניהול הובלות (TMS) לרשת ההועלה כשירות (FaaS) לתחום ה-B2B של Freightos.com באמצעות אינטגרציה מובנית מראש ב-RedwoodConnect™. 

מאז ינואר 2021, 94% מהעסקים הקטנים והבינוניים (SMB) דיווחו על שיבושים בפעילות שרשרת האספקה ​​שלהם, כולל זמני מעבר כפולים כמעט ומחירי הובלה שהגיעו לשיאים. כדי לעזור ליבואנים וליצואנים לנווט בתנאי השוק המאתגרים הללו, ה-FaaS של Freightos.com מספק תמחור וקיבולת הובלה מרובי מודלים מיידיים מהמבחר הגדול ביותר של משלחים ברחבי העולם, הכל באמצעות חיבורי API בזמן אמת. RedwoodConnect™, פלטפורמת האינטגרציה לשרשרת האספקה ​​הקניינית של Redwood, תכלול כעת גם שירות FaaS באמצעות Freightos.com כדי לספק ללקוחות שליטה רבה יותר במשלוחים גלובליים.

“התפיסה של הובלה כשירות משנה את המשחק עבור הלקוחות שלנו. זה מחולל מהפכה באופן בו הלקוחות שלנו פועלים על ידי מתן שיטה יעילה ואמינה לנהל בבטחה משלוחים בינלאומיים בכל הגדלים מכל מקום בעולם”, אמר אריק רמפל, מנהל החדשנות הראשי ב-Redwood. “RedwoodConnect™ מבטל את הצורך בטיפולים מייגעים וממושכים על ידי שילוב מראש עם כל שותפי התוכנה כשירות שלנו, מה שמאפשר למשלחים לערבב בצורה חלקה שותפים וטכנולוגיות כדי ליצור טביעת אצבע ייחודית משלהם עבור שרשרת האספקה ​​הדיגיטלית שלהם”.

RedwoodConnect™ מפשט אפילו את מקרי השימוש המורכבים ביותר באינטגרציה, ומספק ללקוחות גישה חלקה לפלטפורמת הזמנת המטענים של Freightos.com כדי להזמין ולנהל את המשלוחים שלהם באמצעות כל TMS או מערכת רישומים. FaaS מחברת משתמשים לעולם ההובלה באמצעות חיבורי API בזמן אמת, ומספקת תמחור וקיבולת הובלה מרובי מודלים באופן מיידי באמצעות פלטפורמה אחת.

“ההובלה, שהפכה לנושא השיחה המרכזי בחדרי ישיבות ברחבי העולם, נותרה ברובה לא מקוונת בעולם שבו הדיגיטציה היא ערך עליון”, אמר איאן ארויו, מנהל מסחרי ראשי, Freightos.com. “יחד עם Redwood, פלטפורמת ההובלה כשירות של Freightos.com מספקת לחברות מכל הגדלים גישה דיגיטלית לחוויית משלוח מהירה ויעילה”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

קריאה נוספת
Close
Back to top button
דילוג לתוכן