חברות בחו"לחדשות

RapidPulse נחשפת עם גיוס של 15 מיליון דולר בסיבוב A לטיפול בשבץ איסכמי

ותיקי התעשייה מצטרפים לצוות לתמיכה בפיתוח מערכת שאיפה מחזורית חדשנית לשבץ איסכמי

RapidPulse, Inc, חברת מכשור רפואי פרטית המפתחת מערכת שאיפה חדשנית לטיפול בשבץ איסכמי, הודיעה היום על השלמת סבב גיוס A בהיקף של 15 מיליון דולר. את הגיוס הובילו Santé Ventures, אליה הצטרפו אפידרקס קפיטל, האטרס ונצ’ר פרטנרס, ברודוויו ונצ’רס ו- Syntheon. RapidPulse מתכננת להשתמש בהון שגויס בכדי לקדם את מערכת השאיפה המחזורית RapidPulse™ שלה, בתהליך בחינה קלינית מורחבת, ולבנות את הפלטפורמה שלה הכוללת  קטטרים קנייניים.

מערכת RapidPulse פותחה על ידי סינת’און, חממת מכשור רפואי המתמקדת בפיתוח מכשור רפואי מהדור הבא. המוצרים השונים של החממה, שהפכו למסחריים בידי חברות המכשור הרפואי הגדולות והמהימנות ביותר בעולם, טיפלו ביותר מ-50 מיליון חולים ברחבי העולם ביישומים הנעים מניתוח לפרוסקופי, לב וכלי דם ואנדוסקופיה גמישה. לסינת’און יש למעלה מ-200 פטנטים שהוענקו לה מאז הקמתה לפני למעלה מ -20 שנה.

“אנו שמחים להיות שותפים עם סינדיקט משקיעים מכובדים במטרה להניע את טכנולוגיית ה-RapidPulse שלנו קדימה בעולם הרפואי”, אמר שון מקברייר, מנכ”ל סינת’און, אשר ישמש גם כמנכ”ל הראשון של RapidPulse. “שבץ מוחי הוא הגורם המוביל השני למוות והגורם השלישי המוביל לנכות ברחבי העולם, ומהירות הטיפול עד לרמת הדקות חשובה מאוד לשיפור תוצאות אלה. השקעה זו תסייע לנו להרחיב את הביצועים הקליניים שלנו, ולהתקדם לעבר אישור רגולטורי בארצות הברית”.

עוד מצטרפים לצוות הינם ותיקי התעשייה, הת’ר האריס וסינתיה יאנג. הת’ר שימשה לאחרונה כמנכ”לית עסקי העורקים של Terumo, ותוביל פיתוח ותפעול מוצרים עבור RapidPulse. סינתיה תוביל את הפיתוח הקליני של החברה, לאחר שעבדה לאחרונה בחטיבת המוח של מדטרוניק.

דניס מקווילימס, שותף ב-Santé Ventures, הוסיף: “הת’ר וסינתיה מביאות מומחיות יוצאת דופן בתחום לצוות של RapidPulse, וישלימו את חווית הפיתוח ההנדסי המשמעותית בסינת’און. RapidPulse היא פלטפורמה משבשת המהווה הזדמנות גדולה בתחום ה-neurovascular, ויש לה פוטנציאל לשפר באופן משמעותי את התוצאה עבור חולי שבץ איסכמי”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

קריאה נוספת
Close
Back to top button
דילוג לתוכן