חדשות

Pyramid Analytics ממנה את טום וורן למנהל אזורי, בריטניה ואירלנד

מינוי מנהלים משקף את כוח המשיכה של החברה ב-UKI ואת אסטרטגיית ההתרחבות האירופית של החברה

ועידת Big Data Analytics – Pyramid Analytics, ספקית פלטפורמת מודיעין חלוצית לקבלת החלטות, הודיעה כי טום וורן מונה למנהל אזורי, בריטניה ואירלנד (UKI). וורן מביא עמו שתים עשרה שנות ניסיון בהובלת קבוצות בעלות הישגים גבוהים, לצד ניסיונו הקודם כשחקן רוגבי מקצועי, כדי להתבסס על הצמיחה של Pyramid ב-UKI. לקוחות החברה ב-UKI כוללים את Ann Summers, Liberty London ו-Premier Foods.

המינוי בא בעקבות סבב גיוס מסדרה E בהיקף של 120 מיליון דולר של Pyramid Analytic שזכה לרישום יתר והוכרז באירוע מיוחד ב-9 במאי בטאואר ברידג’ בלונדון. Pyramid מכפילה את ההשקעה שלה ב-UKI, שוק מוביל לאימוץ מודיעין לקבלת החלטות. ב-2022, האקו סיסטם הטכנולוגי בבריטניה הגיע לציון דרך עם שווי של טריליון דולר. לונדון נמצאת במרכז סיפור ההצלחה הטכנולוגי הזה. Pyramid מתכננת להכפיל את מספר העובדים שלה בלונדון במהלך החודשים הקרובים, ולהשתמש בלונדון כבסיס שיתמוך בהתרחבות האירופאית שלה. מינויו של וורן מדגיש את המחויבות ואת השאיפות של Pyramid לגבי בריטניה ואירלנד.

נקודות מפתח:

*Pyramid Analytics, ספקית פלטפורמת מודיעין לקבלת החלטות, שוכרת את טום וורן, מנהל מנוסה במגזר הטכנולוגי כדי להאיץ את צמיחתה ב-UKI. לוורן יש שתים עשרה שנות בהובלת צוותים מצליחים וניהול קשרי לקוחות.

* Pyramid מרחיבה את ההשקעה בכישרונות, מכירות ושיווק ב-UKI, ובהרחבת מספר השותפים.

*מינויו של וורן הוא הראשון בסדרה של יוזמות פיתוח עסקי מתוכננות לתמיכה בהצלחת לקוחות ובחשבונות אסטרטגיים באזור זה.

*לחצו כאן כדי לתזמן הדגמה של פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid.

השליחות של וורן היא לבנות את העסקים בבריטניה ובאירלנד, שיכלול מכירות ארגוניות, פיתוח עסקי ופונקציות של הנדסת ערוצים ופתרונות. לאחר שהחל את הקריירה שלו כשחקן רוגבי מקצועי, טום וורן נרגש מהאתגר העומד לפנינו.

הכירו את המנהל החדש שלנו

לוורן הייתה קריירה מצליחה כשחקן רוגבי מקצועני ב-Worcester Warriors, London Irish, Grand Parma באיטליה ולבסוף ב-Esher RFC. זה כלל תואר ב-Division 1 עם Worcesterב-2004 ומשחק בחצי גמר ה-English Premiership ובגמר גביע האתגר האירופי עבור London Irish ב-2006. לאחר פרישתו, וורן פנה תחילה לאימון כמאמן סקראם ומנהל האקדמיה ב-Esher.

מאז, יש לו קריירה מצליחה במכירות. תפקידו האחרון היה כסמנכ”ל אזור צפון אירופה בפלטפורמת הלוגיסטיקה מבוססת הענן Bringg שם היה אחראי לבניית צוות המכירות ב-EMEA. בתפקיד קודם, כמנהל בכיר לחידושי מנויים ארגונים באזור EMEA עבור Blue Prism, הוא הגדיל בהצלחה את שיעור החידושים של הלקוחות מ-82% ל-88%, וזה הוביל לעלייה של 113% בשנת הכספים 2019. הוא גם היה מנהל מכירות אזורי ב-ServiceNow, שם הקים את צוות המכירות העסקי הראשון בבריטניה והשיג בעקביות יותר מהיעדים לאספקת עסקים חדשים במטרה להצמיח את החברה בבריטניה.

מודיעין לקבלת החלטות הוא הדבר החדש הבא באנליטיקה של ביג דאטה

החידוש המשמעותי הבא באנליטיקה הוא בינה מלאכותית (AI). יישום בינה מלאכותית בהכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי הנתונים הוא מה שמפריד בין מודיעין לקבלת החלטות לבין כלי בינה עסקית מסורתיים כמו Microsoft Power BI, Qlik ו-Tableau. הבינה המלאכותית מורידה את מחסום הכישורים הנדרש על ידי מיכון של העבודה היותר טכנית הדרושה להכנה ולניתוח נתונים וליצירה ושיתוף של דוחות ולוחות עבודה.

פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid מספקת תובנות מונעות נתונים עבור כל אחד כדי לקבל החלטות מהירות וחכמות יותר. הפלטפורמה של Pyramid מספקת גישה מיידית לכל נתון, מאפשרת שירות עצמי מנוהל באופן ממוכן לכל אדם, ומשרתת כל צורך אנליטי, מהפשוט ועד המורכב. על ידי שילוב ייחודי של הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בהנחיית בינה מלאכותית ובסביבה אחת, הפלטפורמה של Pyramid מפחיתה עלויות ומורכבות תוך האצת צמיחה וחדשנות. זה מאפשר גישה אסטרטגית כלל ארגונית לבינה עסקית ואנליטיקה.

ציטוטים

עומרי קוהל, מנכ”ל ומייסד שותף, Pyramid Analytics: “טום הביא שפע עצום של מומחיות ותובנות לתפקיד המנהל. יש לו היסטוריה חזקה של הובלת צוותי מכירות ויחסי לקוחות מצליחים להפליא, והוא עזר לחברות רבות להרחיב את היקף המכירות שלהן באזור EMEA.

“כשחקן רוגבי מקצועי לשעבר ועם למעלה מ-12 שנות ניהול צוותי מכירות, ידענו שטום יביא כישורי מנהיגות חזקים, אומץ ואנרגיה לצוות הגדל שלנו כאן ב-Pyramid. אנו מאמינים שטום הוא האדם הנכון להוביל את הצוות שלנו שכבר מציע ביצועים גבוהים כדי להמשיך את הצמיחה שלנו בבריטניה ובאירלנד, בעקבות הביצועים הפנומנליים שלנו בסבב המימון בסדרה E”.

טום וורן , מנהל אזורי, UKI, Pyramid Analytics: ״Pyramid היא הדבר הבא באנליטיקה ובריטניה היא הדבר הבא עבור Pyramid. אני ממש נרגש להצטרף ל- Pyramid Analytics ועוד יותר מכך להצטרף לצוות מצליח ועם ביצועים גבוהים, שעמד מאחורי ההתרחבות שלהם בבריטניה ובאירלנד״.

“סבב המימון מסדרה E שלנו מוקדם יותר החודש היה הצהרת כוונות אמיתית מהחברה, שהציגה את שאיפתנו להרחיב את הפעילות שלנו בבריטניה ובאירלנד כך שהמודיעין לקבלת החלטות יוכל להמשיך לשנות את האופן שבו עסקים פועלים באזור. אני מצפה לתרום לחברה הנהדרת הזו ולעבוד לקראת ההתרחבות האירופית שלנו”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן