חדשותסטארטאפ ניישן

Pyramid Analytics ממוקמת בריבוע הקסם של גרטנר בשנת 2022

ההערכה לפלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid מבוססת על חוות דעת של גרטנר לגבי שלמות החזון והיכולת לביצוע

פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות מבית Pyramid Analytics זכתה למיקום ברבעון הקסם של גרטנר פלטפורמות אנליטיקה ובינה עסקית, 2022 1. ההערכה התבססה על קריטריונים ספציפיים שניתחו את שלמות החזון הכוללת של החברה ויכולת הביצוע.

נקודות מפתח:

  1. Pyramid ממוקמת בריבוע הקסם של גרטנר עבור פלטפורמות אנליטיקה ובינה עסקית זו השנה התשיעית ברציפות.
  2. הורידו את רשימת היכולות הקריטיות של גרטנר עבור פלטפורמות אנליטיקה ובינה עסקית 2021.
  3. לחצו כאן כדי לתזמן הדגמה של פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid.

פלטפורמת המודיעים לקבלת החלטות של Pyramid מדורגת בציון של -4.5 כוכבים בסולם של 1 עד 5 ומבוססת על 115 ביקורות של Gartner® Peer Insights. Peer Insights היא פלטפורמת הדירוגים והביקורות מונעות עמיתים של גרטנר עבור פתרונות ושירותי IT ארגוניים המכסה למעלה מ-300 שווקי טכנולוגיה ו-3,000 ספקים (מקור: Gartner Peer Insights).

 מודיעין קבלת החלטות שלם ואחוד

רק פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid מאחדת הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בפלטפורמה אחת משולבת. זה מבטל את הצורך להשתמש במספר כלים שונים ואת עלות הרישיונות הנלוות ומורכבות הניהול. עלות בעלות כוללת נמוכה יותר, השקה מהירה, גישה מהירה וישירה יותר לכל הנתונים הזמינים, ואימוץ בידי משתמשים שמוביל את התעשייה פירושם זמן מהיר יותר לערך. ניתן לפרוס את פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid באופן מקומי, בענן פרטי או ציבורי, להטמיע באפליקציות אחרות או באמצעות ספקי שירותים מנוהלים.

נקודות מבט נוספות של אנליסטים

אסטרטגיית המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid תוארה כאבולוציונית בדו”ח אנליסטים שפורסם לאחרונה. Pyramid Analytics Plants Stake in Decision Intelligence Ground, שנכתב בידי קרישנה רוי, אנליסטית מחקר בכירה בקבוצת האנליטיקה, נתונים והבינה המלאכותית של 451 Research, בוחן את פלטפורמת מודיעין קבלת ההחלטות של Pyramid בהקשר של שוק המודיעין לקבלת ההחלטות המתפתח שמומחים רואים בו את האבולוציה הבאה באנליטיקה ובינה עסקית (ABI).

פלטפורמת מודיעין קבלת החלטות Pyramid זכתה בפרסי החדשנות הטכנולוגית ל-2021 שלDresner Advisory Services  בשבע מתוך תריסר קטגוריות. פרסי החדשנות הטכנולוגית מוענקים לספקים המובילים בתריסר דוחות שוק נושאיים ב-Dresner Advisory 2021 Wisdom of Crowds®. המחקרים הנושאיים השנתיים מבוססים על נתונים שנאספו ממשתמשי קצה ומספקים נקודת מבט אמיתית על יכולות טכניות שונות הקשורות למחקר השנתי של Dresner. כל דוח בוחן את מגמות הפריסה הנוכחיות, כוונות המשתמש ויכולות התעשייה.

BARC) Business Application Research Center), חברת אנליסטים מובילה באירופה, העלתה את פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid לקטגוריית יישום רחב גדול/ארגוני בדו”ח BARC BI & Analytics 22 שלה. פירמידה קיבלה 40 דירוגים מובילים (מקום ראשון) ו-87 מיקומים מובילים (22-33% מובילים או 2 מוצרים מובילים) ב-6 קבוצות העמיתים שלה ב-BI & Analytics Survey 22. בהתבסס על מדגם של 2,478 תשובות לסקר, דו”ח BARC מציע רמה ללא תחרות של משוב משתמשים על 30 פתרונות בינה עסקית (BI) מובילים. BARC היא אחת מחברות האנליסטים המובילות באירופה לתוכנה עסקית, המתמקדת בתחומי הנתונים, בינה עסקית ואנליטיקה (ABI).

ציטוטים:

צ’אס קיאלט, סגן נשיא לתקשורת ארגונית גלובלית ושיווק שותפים ב-Pyramid Analytics: “פלטפורמת מודיעין קבלת ההחלטות האחודה שלנו מספקת תובנות לכולם כדי לקבל החלטות מהירות ומושכלות יותר. היא מספקת גישה ישירה לכל מידע, מאפשרת שירות עצמי מנוהל לכל אדם, ומשרתת כל צורך באנליטיקה בסביבה ללא קוד.

 “אנחנו שמחים להיכלל בהערכה של גרטנר, אבל חשוב להבין שרבעון הקסם הוא מבט אחורה בזמן. מודיעים לקבלת החלטות נתפס בעיני מומחים רבים כדבר הבא באנליטיקה. גרטנר לא מעריכה את כל הטכנולוגיות בליבת הפלטפורמה של Pyramid המאפשרות לכל המשתמשים בארגון לקבל החלטות מונעות נתונים. אנו מעודדים את רוכשי הטכנולוגיה לחפש מידע ממקורות רבים”.

Gartner, Gartner Magic Quadrant for Analytics and Business Intelligence Platforms, James Richardson, Kurt Schlegel, Rita Sallam, Austin Kronz, Julian Sun, March 22, 2022.

GARTNER  ו- Magic Quadrant הם סימנים מסחריים רשומים וסימני שירות של Gartner, Inc ו / או החברות המסונפות אליה בארה”ב ובעולם ומשמשים כאן באישור. כל הזכויות שמורות.

תוכן Gartner Peer Insights מורכב מדעות של משתמשי קצה בודדים בהתבסס על חוויותיהם שלהם עם הספקים המפורטים בפלטפורמה, לא צריך להתפרש כהצהרות של עובדה, וגם הם אינם מייצגים את הדעות של Gartner או החברות המסונפות אליה. Gartner אינה תומכת באף ספק, מוצר או שירות המתוארים בתוכן זה ואינה מתחייבת, מפורשת או משתמעת, ביחס לתוכן זה, לגבי דיוקו או שלמותו, לרבות כל אחריות לסחירות או להתאמה למטרה מסוימת.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן