חדשות

Press Ganey רכשה את Forsta, מובילה עולמית בחקר שוק

Forsta, מובילה ברביע הקסם עבור Voice of the Customer של גרטנר ב-2021, תרוויח גודל והשקעה כדי להאיץ עוד יותר את חדשנות המוצר

Press Ganey, מובילה ידועה בחוויית מטופלים, אנשי צוות, עובדים וצרכנים ברחבי מערכת הבריאות, הודיעה כי השלימה את רכישתה של Forsta, ספקית עולמית מובילה של פתרונות חקר שוק, חוויית לקוח (CX) וחוויית עובדים (EX). העסקה נכנסה לתוקף החל ב-26 באפריל, 2022.

Press Ganey, מנהיגה מובילה שזוכה להכרה בתעשייה, נבחרה לאחרונה כ-Best in KLAS for Patient Experience Improvement. Forsta צוינה כמובילה ברביע הקסם עבור Voice of the Customer של גרטנר ב-2021. החברות המשולבות יניעו את העתיד של טכנולוגיית המחקר והחוויה.

“יחד, Press Ganey ו-Forsta מציעות ללקוחותינו את קישוריות הנתונים, האנליטיקה המואצת, מומחיות ה-DEI ותובנות מפולחות עמוקות שחברות צריכות כדי לספק חוויות חסרות חיכוך ולהניע באמת שינוי”, אמר פטריק ט. ריאן, יו”ר ומנכ”ל, Press Ganey. “עם Forsta, אנו מתרחבים לאזורים גיאוגרפיים ותעשיות חדשות, עם מחקר שוק משלים, וכן טכנולוגיות CX ו-EX שמתאימות באופן חלק לפתרונות הבריאות הקיימים שלנו”.

” Press Ganey מזרזת את המשימה של Forsta להמציא מחדש את תעשיית התובנות העולמית. עם ההשקעה הזו, נוכל להאיץ מאוד את החדשנות כך שהלקוחות שלנו יוכלו לספק תובנות טובות יותר, מהר יותר ובקנה מידה גדול יותר”, אמר קייל פרגוסון, מנכ”ל Forsta. “יש הזדמנות אדירה מהתכנסות המשאבים שלנו, ואין לנו תוכניות להאט את הקצב”.

דגשים לרכישה

חדשנות מוצר במסלול המהיר. ההשקעה של Press Ganey תקדם את חדשנות המוצר של Forsta בקצב מואץ, במיוחד בתחומי הביקוש הגבוה של בינה מלאכותית (AI), הדמיית נתונים ומחקר איכותי.

הרחבת שוק. הנוכחות הגלובלית ורשת הקשרים הענפה של Forsta יניעו את שאיפות הצמיחה הבינלאומיות של Press Ganey בתחום הבריאות, תוך התרחבות לוורטיקאלים חדשים, כגון קמעונאות, שירותים פיננסיים ומוצרי צריכה.

תובנות שאין שני להן. שתי החברות הן מחוללות שינויים מוכחות ומביאות מחקר קנייני ומנהיגות מחשבתית כדי לספק תובנות מפתח המתמודדות עם נושאים חיוניים, כמו חסמים לנתונים ממוקדים באדםשחיקת עובדים וקידום שוויון בריאותי.

שינוי מהותי במגזר הבריאות. עם גיבוי של ייעוץ מחברות מובילות שוק, מומחיות ללא תחרות למדידת ניסיון ואנליטיקה קניינית כדי לסייע בשיפור, Press Ganey תציע התקדמות פורצת דרך לשוק הבריאות המתפתח. חבילה חדשה של פתרונות שירות עצמי שנבנו באופן ייעודי עבור שירותי בריאות זמינים כעת, באופן מיידי, כמו גם קהילות דיגיטליות, קבוצות מיקוד וירטואליות, מיקור המונים ועוד.

הון אנושי יוצא דופן. שני צוויתי עובדים מועצמים, מוסמכים ומובחרים יתכנסו יחד סביב משימות ועיסוקים שמתאימים זה לזה כדי להפוך באופן חלק נתונים לתובנות משמעותיות שמניעות השפעה.

החברה המשותפת תמשיך להיות מובלת על ידי ריאן כיו”ר ומנכ”ל, ופרגוסון יישאר בראש Forsta כמנכ”ל. יחד, יותר מ- 3,000 עובדי הארגון משרתים כיום אלפי לקוחות, כולל חברות Fortune 500 ומערכות בריאות מובילות, ברחבי אזורי צפון אמריקה, EMEA (אירופה-המזרח התיכון-אפריקה) ו- APAC (אסיה-פסיפיק).

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן