חדשות

Portnox חושפת את פתרון ה-+TACACS הראשון הפועל בענן באופן טבעי

מובילת אבטחת הסייבר ממשיכה במחויבות לפשט את אבטחת הרשת ולהפיכת התפקודיות ברמה הארגונית לזמינה גם בשוק הביניים

Portnox, מובילה מוכחת בשוק פתרונות אבטחת רשתות ונקודות קצה לפעילות טבעית בענן, הודיעה על הזמינות הכללית של הפתרון Terminal Access Controller Access Control Server (״+TACACS״) הראשון הזמין באופן טבעי בענן. המטרה היא לעזור לעסקים בינוניים לנהל בקלות רבה יותר את התקני הרשת ואת הגישה ברשתות שהולכות והופכות למבוזרות יותר.

“אנו מחויבים לפשט את אבטחת הרשת, כך שלצוותי ה-IT בשוק הביניים תהיה אותה רמת נראות ושליטה כמו עמיתיהם ב-IT הארגוניים להם תקציבים ומשאבים בלתי מוגבלים”, ציין דני לקומפטה, מנכ”ל Portnox. “בניית פתרון +TACACS שעובר במקור בענן היה השלב הבא הטבעי עבור הצוות שלנו לאחר התגובה המוחצת לפלטפורמת ה-NAC- כשירות שלנו. האימוץ הנלהב של פתרון ה-NAC-כשירות שלנו הוביל אותנו להציע גרסה חינמית של TACACS+- כשירות כנקודת פתיחה ראשונית לכל הארגונים. אנו מאמינים מאוד שברגע שמומחי IT ישימו את ידם על חבילת פתרונות הענן המקוריים שלנו, הם יידהמו מקלות השימוש, הפשטות והעוצמה שלהם”.

Portnox ממשיכה במחויבותה לספק מוצרי אבטחת רשת שמקלים על השימוש, ההתאמה והתחזוקה בשוק הביניים. פתרון ה-TACACS+- כשירות של החברה, הפועל באופן טבעי בענן, מאפשר למשתמשים לאכוף בקלות שירותי ומדיניות אימות רשת, הרשאות וחשבונאות עבור התקני רשת – תפקודיות שהייתה זמינה פעם רק לארגונים גדולים. Portnox מציעה בחינם שכבה ברמת כניסה, והיא מאפשרת כעת לכל ארגון לפרוס את טכנולוגיית אבטחת הרשת המחויבת הזו עבור עד 100 התקני רשת – נקודות גישה אלחוטיות ומתגים קוויים, לדוגמה – בסמכות של מנהלן יחיד.

פתרון ה-TACACS+- כשירות החדש של Portnox, הפועל באופן טבעי בענן, כבר עוזר ליותר מ-1,000 ארגונים ברחבי העולם לנווט בנוף אבטחת הסייבר המשתנה ללא הרף כשהוא מספק שירותי אימות, הרשאות וחשבונאות להתקני רשת, כולל:

  • אימות משתמש עבור התקני רשת באמצעות Open LDAP ואינטגרציות עם Azure Active Directory, Google Workspace, Microsoft Active Directory ו-OKTA.
  • אכיפת מדיניות עבור גישה להתקני רשת ושינויי תצורה לפי רמות של הרשאות, שירותים מותרים, פקודות אוטומטיות, תכונות בהתאמה אישית ועוד.
  • מסלולי ביקורת ממוכנים עבור פעילות ויכולות משתמשים לאורך התקני רשת כגון זהויות משתמש, זמני התחלה ועצירה, פקודות שבוצעו, העברת מנות וכדומה.

מאז שסגרה את סדרה A שלה מוקדם יותר השנה, Portnox השקיעה רבות במוצר ובאנשים שלה. כן היא ביצעה גיוסים בולטים חדשים ברמת הניהול הבכירה, כולל מנהל התפעול הראשי סעיד עזיז, מנהלת השיווק הראשית מארי-לאורה קארבלו, ומנהל הסיכונים הראשי שון טרנר. החברה גם הגדילה באופן דרסטי את מספר העובדים במחלקות המכירות, השיווק, המוצר, ההנדסה ומחלקות אחרות ברחבי ארצות הברית, אירופה וישראל כדי להניע את הצמיחה שלה, והגדילה את כוח העבודה שלה ביותר מ-50% מאז תחילת 2022.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן