חדשותסטארטאפ ניישן

Ping Identity האמריקנית רוכשת את הסטארטאפ הישראלי SecuredTouch

מרחיבה את פעילותה בארץ ומגייסת עובדים נוספים למרכז הפיתוח בישראל 

  • זוהי הרכישה השנייה של החברה בישראל. שמוליק בן שמן, מנהל פעילות  Ping Identity בישראל: “מחויבים לטאלנט המקומי ובוחנים רכישה של חברות נוספות”
  • SecuredTouch הוקמה על ידי רן שולקינד ויאיר פינצי, יוצאי יחידת עילית טכנולוגית בצה”ל. החברה מתמחה בזיהוי הונאות של משתמשים ברשת על ידי איסוף נתונים שמאפיינים גולשים ולקוחות של מותגים שונים: “הגולשים של מותג אופנה ישראלי, למשל, יתנהגו אחרת מהלקוחות של Wish. הייחודיות שלנו היא ביכולת להפיק תובנות על דפוסי פעולה של לקוחות ומשתמשים של מותגים ספציפיים ועל ידי כך לזהות א-נומליות וכוונות הונאה בצורה מדויקת הרבה יותר מהמתחרים שלנו”.  

(Ping Identity (NYSE: PING חברה אמריקאית לפתרונות ניהול ואבטחת זהויות בארגונים גדולים, הודיעה על רכישת SecuredTouch, סטארט-אפ ישראלי המשתמש באינטראקציה של משתמשים ובטכנולוגיות בינה מלאכותית ולמידה עמוקה, על מנת לזהות ולפעול למניעת הונאות ופעילויות זדוניות המתרחשות במרחב הדיגיטלי.

SecuredTouch היא החברה השנייה שפינג רוכשת בישראל לאחר רכישת Accells בשנת 2014. עובדי SecuredTouch יצטרפו למרכז הפיתוח של פינג שעתיד לגדול בעשרות אחוזים כחלק מתוכנית ההתרחבות הכללית של פינג בארץ ובעולם, במסגרתה מתכננת החברה לגייס עובדים נוספים ולבחון רכישות של חברות נוספות.

שמוליק בן שמן, מנהל הפעילות של Ping Identity, בישראל, אומר כי: “לפינג יש מחויבות להשקיע בטאלנט הישראלי. הרכישה של SecuredTouch היא אבן דרך משמעותית במאמץ שלנו להרחבת פעילות פיתוח המוצרים בארץ וזהו רק הצעד הראשון. אנו מתכוונים לגייס עשרות עובדים אשר ישתלבו במאמץ של פינג להעניק פתרונות מורכבים בסביבות משולבות לחברות הגדולות ביותר בעולם ואף בוחנים רכישה של חברות נוספות”.

רן שולקינד, ממייסדי ,SecuredTouch אומר כי: “לקוחות של מותגים שונים מתנהגים אחרת. למשל, ללקוחות של מותג הלבשה ישראלי יש דפוסי פעולה אחרים מאלה של לקוחות Wish והייחודיות שלנו היא שאנחנו יודעים לאפיין את ההבדלים האלו ובכך לזהות הונאות ברשת. אנחנו משתמשים בטכנולוגיה על מנת לנתח מידע על המשתמש בזמן הגלישה ובכך לענות על שתי שאלות: האם מדובר באדם או במכונה, ובמידה שמדובר באדם, האם יש לו כוונות זדוניות. הרכישה זו תאפשר ללקוחות של פינג לזהות הונאות ברשת בצורה מדויקת יותר”.

Ping Identity מספקת ללקוחותיה שירותי “Digital Transformation” ומאפשרת חיבור של המשתמשים ונקודות קצה באופן בטוח לאפליקציות ולמשאבי הארגון ברמת אבטחה גבוהה. הלקוחות של פינג כוללים למעלה מ 60 חברות מתוך ה-Fortune 100, ביניהם בנקים, חברות מסחר, חברות תעופה ותקשורת בינלאומיות. 

השילוב של יכולותיה של SecuredTouch עם הפלטפורמות של Ping תאפשר ללקוחות לאמת זהויות של משתמשים בצורה טובה יותר ובכך למנוע פעילויות זדוניות ברשת. לאחר הרכישה, לקוחות יוכלו להשתמש ב-SecuredTouch כפתרון נפרד וגם כחלק מפלטפורמת הענן שPing מציעה.  

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן