חדשות

Pearl Pipelines מבית EIG משלימה את תוכנית המימון מחדש של חובות בכירים בשווי של כ-11 מיליארד דולר

דבר המביא את סך ההון המושקע עבור אחזקותיה ב-49% ב-Aramco Oil Pipelines לכ-13 מיליארד דולר; השקעה זרה ישירה עבור ממלכת ערב הסעודית עם כ-65% מההון המושקע מחוץ לממלכה

EIG Pearl Holdings S.à r.l, חברת אחזקות שהוקמה ומנוהלת על ידי EIG, משקיעה מוסדית מובילה במגזרי האנרגיה והתשתיות העולמיים, הכריזה היום על השלמת תוכנית מימון מחדש של חובות בכירים בשווי של כ-11.2 מיליארד דולר, כאשר הרווחים ששימשו להחזר סכומים שנמשכו במסגרת חוב רכישה ששימשה למימון רכישתה ביוני 2021 עבור 49% ממניות חברת Aramco Oil Pipelines (“AOPC”).

מבנה ההון פרופורמה של EIG Pearl Holdings S.à r.l. כולל כ-11.2 מיליארד דולר של אג”ח ציבוריות מאובטחות בכירות ומסגרות חוב פרטיות עם כ-16 שנים נותרות במשך ממוצע חיים משוקלל וכ-1.9 מיליארד דולר בהון משותף שהושקע ביוני 2021 לממן חלקית את הרכישה הראשונית.

השלמת תוכנית המימון מחדש של חובות בכירים מרחיבה את השתתפות ספקי ההון הגלובלי בעסקה זו ובנכסי הבסיס בממלכת ערב הסעודית – כ-8.5 מיליארד דולר או כ-65% מסך כל ההון המושקע מגיעים מקבוצה גלובלית של משקיעים מוסדיים ומלווים ידועים מארצות הברית, סין, יפן, קוריאה, איחוד האמירויות ומוסדות גלובליים אחרים.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן