חדשות

Oosto משיקה את Vision AI Appliance בקצה

Vision AI Appliance של Oosto משנה את הכלכלה, הגמישות, האבטחה ויכולת ההתאמה הבסיסיים של מערכות ניתוח וידאו תוך הפחתה משמעותית במורכבות ה-IT ועלויות החומרה

Oosto הכריזה על השקת Oosto Vision AI Appliance, התקן מהפכני שממוקם קרוב לקצה ומספק את העוצמה והאבטחה של Vision AI במכשיר בגודל כף היד, ומאפשר לארגונים להגן על אנשים, לקוחות ונכסים באופן נוח יותר ותוך הפחתת מורכבות ה-IT. Vision AI Applianceמבוסס על מודול מערכת Jetson Xavier™ NX של NVIDIA® ומצויד במודלים של רשת עצבית לניתוח וידאו המעודכנים ביותר של Oosto שמותאמים לתמיכה בהתקנים בעלי הספק נמוך. ומה שחשוב, זה הושג מבלי להתפשר על ביצועים מעולים, אבטחה או דיוק בזיהוי, יכולות שדרשו בעבר שרתי עיבוד מבוססי שבבים גרפיים עתירי עוצמת מחשוב.

הכרזה זו היא חלק מהמחויבות המתמשכת של Oosto למחשוב קצה. ב-2021, החברה הטמיעה את אלגוריתמי ה-Vision AI שלה במשפחת CV2x של המערכות על שבב לראיית בינה מלאכותית בקצה של Ambarella. העברת עומס העבודה לרמת השבב ולמכשירים קרובים לקצה מאפשרת לארגונים לבצע ניתוח וידאו בזמן אמת. כוח עיבוד משמעותי נדרש כדי לנתח כל פריים בהזרמות וידאו ולבצע מגוון של חישובים מיידיים כדי לקבוע אם האדם הנכנס לבניין הוא עובד מורשה או ברשימת מעקב (למשל, אח”ם או איום אבטחה).

Oosto Vision AI Appliance, Photo: Business Wire

“כאשר ארגונים מוסיפים עוד ערוצי מצלמה לפעולות הניתוח הוויזואלי שלהם, הם מגלים מיד את כאבי הראש והעלויות הגבוהות הכרוכות בהגדלת התשתית הקיימת שלהם כדי להכיל את ערוצי הווידאו הנוספים”, אמר דיטר ג’וקר, ה-CTO של Oosto. ״Vision AI Appliance של Oosto מייעל את ההרחבות הללו על ידי העברה יעילה של עומס המחשוב הקשור לראייה ממוחשבת מהשרתים מקומיים למכשירים היעילים הללו עם צריכת החשמל הנמוכה – וכך חוסך באופן משמעותי בעלויות חומרה, חשמל, קירור וכשל״.

האקו סיסטם המתפתח של מחשוב הקצה זוכה לתשומת לב רבה – כוח עיבוד הנתונים וכוח המחשוב המובנים הזמינים כעת במכשירי קצה היו שמורים בעבר אך ורק לענן. למעשה, גרטנר צופה שעד 2025, 75% מהנתונים שהארגונים ייצרו ייוצרו ויעובדו בקצה, מחוץ לדאטה סנטרים מרכזיים מסורתיים או לענן.

Oosto, שותפה של NVIDIA Metropolis, היא חלוצה בתחום הראייה הממוחשבת המבוססת על בינה מלאכותית והיא ממטבת רשתות עצביות להרצה בהתקנים קטנים קרובים לקצה תוך שמירה על ביצועים מעולים ודיוק בזיהוי.

ה-Vision AI Appliance של Oosto מספק יתרונות רבי עוצמה, כולל:

*חיסכון דרמטי בעלות הבעלות הכוללת: על ידי דחיפה של יכולות ניתוח נוספות קרוב יותר למקום שבו הנתונים נאספים, הלקוחות משיגים תגובתיות, יעילות וחיסכון גבוה יותר בעלות הבעלות הכוללת עם מכשיר קטן, בעל הספק נמוך, קרוב לקצה. מחשבון עלות הבעלות הכוללת המקוון של Oosto מדגים את כמות החיסכון בעלויות שניתן לממש על ידי מעבר ל-Vision AI Appliance.

*דיוק מעולה: ה-Vision AI Appliance של Oosto מפעיל את הרשתות העצביות המובילות לניתוח וידאו של החברה, והן מאומנות בתנאים הקשים ביותר עם תמונות באיכות נמוכה.

*התאמה לגודל: כאשר מוסיפים זרמי וידאו חדשים, מנהלי IT יכולים פשוט להוסיף עוד מכשירי Vision AI מבלי להדמים את המערכת כולה, ולשפר את זמן הפעולה הכולל.

*פשטות IT: ההתקן Vision AI, שיכול להיכנס לכף היד, אינו תופס מקום במדף, אינו צורך הרבה חשמל וגם לא מעמיס על מערכות הקירור. המכשיר “מחוספס”, ללא מאווררים או חלקים נעים, וזה מאפשר לו להשיג חיי הפעלה ארוכים בהרבה, עם פחות תקלות והפחתה כוללת בעלויות, וכן עם יתירות בערוץ.

*כשל ברמה ארגונית: אם יש תקלה במכשיר, יכולת הכשל של Vision AI Appliance של Oostoמעבירה בזמן אמת את העבודה אל מכשיר משני בעלות נמוכה שיכול בקלות לספוג את עומס העבודה של ההתקן הפגום. בהתקנות גדולות יותר עם מצלמות רבות, מכשירים קרובים לקצה יכולים ליצור “מקבץ קצה” המאפשר יתירות ואיזון עומסים בין המכשירים.

*אבטחת נתונים: Vision AI Appliance הוא התקן בקופסה סגורה המיועד לעיבוד וידאו. משמעות הדבר היא שמשטח ההתקפות על המכשיר קטן משמעותית מאשר בשרתים מסורתיים.

השקת ה-Vision AI Appliance מתבצעת במקביל להשקת גרסה מעודכנת של תוכנת Vision AI של v2.5) Oosto) המציעה תפקודיות משופרת עבור תשאולי חקירה, יכולות חיפוש מפורטות יותר, תמיכה באינטגרציית מערכות ואינטגרציות מעודכנות עם מערכות VMS (למשל, Genetec, Milestone ו-Honeywell).

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן