Onapsis מכריזה על פתרון חדשה לשיפור האבטחה עבור לקוחות SAP

Onapsis Logo

החברה מספקת פתרון ניהול פגיעויות חדש כדי לעזור לארגונים מוגבלי משאבים להילחם בגידול בהיקף ההתקפות על יישומי SAP קריטיים

Onapsis, המובילה באבטחת סייבר ותאימות עבור יישומים קריטיים לעסקים, הודיעה על השקת Onapsis Assess Baseline. בעולם בו יישומים קריטיים לעסקים מותקפים כל יום, פתרון חדש זה מאיץ את היכולות של ארגונים להפעיל את תוכניות ניהול הפגיעויות שלהם לסביבת SAP על ידי התאמה טובה יותר ל-Onapsis Assess Baseline.

הצמיחה המעריכית של התקפות כופר ממוקדות והאיום המוגבר של לוחמת סייבר בשל עימות גלובלי פירושם שארגונים חייבים להעריך מחדש את האופן שבו הם מאבטחים את המערכות הקריטיות ביותר שלהם. בתוך נוף מתפתח ואגרסיבי יותר של איומים, חברות נאבקות לעמוד בקצב של תיקון המספר ההולך וגדל של פגיעויות שמנוצלות בידי גורמי איומים כדי לקבל גישה ליישומים העסקיים הקריטיים שלהם. Onapsis Assess Baseline מעצימה חברות בכל גודל להאיץ את הזמן לערך על ידי פישוט הפריסה עם מול תוכנה כשירות חדש, עם טביעת רגל אפסית והתמקדות בקבוצת ליבה ממוקדת של פגיעויות קריטיות כצעד ראשון במסע להבטחת אבטחת הסייבר, התאימות והזמינות של יישומי SAP שלהם. כאשר ארגונים מוכנים לקחת על עצמם יותר, Onapsis Assess Baseline מציע הרחבה קלה למרחב נוסף לניהול פגיעויות, כמו גם יכולות ניטור איומים מתמשך ובדיקות אבטחה עבור יישומים.

היתרונות הארגוניים המרכזיים שמוצעים עם Onapsis Assess Baseline:

“אבטחה ליישומים הקריטיים לעסקים  תמיד הייתה מאתגרת, אבל יש כיום כוונת גדולה יותר על גבם של – יותר מאי פעם – כששחקני איומים מתוחכמים מכוונים יותר ויותר למערכות תכנון משאבים ארגוניות (ERP)”, אמר מריאנו נוניז, מנכ”ל Onapsis. “עזרנו בהצלחה לארגונים הגדולים בעולם שמשלבים באופן מתוחכם את היישומים העסקיים שלהם עם תוכניות אבטחת הסייבר והתאימות שלהם. כעת, Assess Baseline מקל על לקוחות שמתחילים באבטחת יישומי ה-SAP שלהם להגן על היישומים שחשובים לעסקים שלהם במהירות וביעילות”.

פלטפורמת Onapsis מאבטחת את יישומי ה-SAP הקריטיים ששומרים שכלכלה העולמית תתפקד. הפלטפורמה נבנתה במטרה לספק ניהול פגיעויות משפיע, זיהוי איומים מתקדם, בדיקת קוד מותאמת ותאימות אוטומטית לרגולציות המאפשרים לארגונים להאיץ את היוזמות העסקיות ואת ההמרה והדיגיטלית שלהם. פלטפורמת Onapsis מעודכנת עד לעומק האיומים האחרונים עם מודיעין ואבטחה ממעבדות המחקר של Onapsis. צוות מוביל שוק זה גילה יותר מ-800 פגיעויות יום אפס ואחראי למספר התראות CERT קריטיות גלובליות.

“נוף האיומים של ימינו דורש גישה הוליסטית לאבטחת יישומי SAP קריטיים לעסקים כגון תוכנת ERP”, אמר סטיב ביסקי, מנהל שירותי מיכון וסיכוני ERP לאומי עם RSM US LLP. “מרגש לראות את Onapsis ממשיכה לחדש עם פתרונות שיסייעו לחברות במסע הבשלת האבטחה שלהן. רישיון ה-Baseline החדש יכול לעזור לסלול את הדרך לארגונים נוספים נספים ליצור נקודת כניסה לתחום של ניהול פגיעויות עבור יישומי SAP שיכול לעזור לשמור על הביטחון ועל התאימות של הנתונים והיישומים הקריטיים שלהם”.

משתתפים בוועידת SAP Sapphire? בקרו בדוכן של Onapsis, #PA219, כדי ללמוד עוד פרטים.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
Exit mobile version